Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Döviz yükseldi tatilin rotası Birleşik Arap Emirlikleri’ne döndü

28 Ocak, 2014 | 12:47

dubai-tatil Yükselen döviz  hafta sonu ya da yarıyıl tatili planı yapanları Abu Dabi ve Dubai’ye yönlendirdi.

BAE’nin resmi para biriminin Dirhem olması ve 1 Dirhem’in yaklaşık 0,63 TL’ye denk gelmesi, dövizdeki yükseliş nedeniyle Avrupa ve ABD tatili planlarını tekrar gözden geçiren seyahat sevenlere uygun fiyatlarla tatil yapma alternatifi sağlıyor.

Abu Dabi’de çocuklar için yarıyıl tatili aktiviteleri

Çocuklarına keyifli bir tatil yaşatmak isteyen anne babalar için Abu Dabi’de dünyanın en hızlı “Roller Coaster”ının bulunduğu Ferrari World ve bütün gün eğlenceli aktiviteler sunan Yas Water Park öncelikli seçenekler arasında yer alıyor.

İstanbul ile Abu Dabi arasında haftanın her günü uçuş gerçekleştiren Etihad Havayolları, tatillerine Dubai’de devam etmek isteyen konuklarını Abu Dabi’ye karayoluyla sadece 45 dakika uzaklıktaki şehre ücretsiz olarak ulaştırıyor. Pearl Business sınıfında seyahat eden konuklar özel limuzinler ile; Coral Economy sınıfında seyahat eden konuklar ise lüks otobüslerle Dubai’ye transfer ediliyor ve dönüşte Dubai’den alınıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dabi, Abu Dabi tatil, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Arap Emirlikleri Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri tatil, Dubai, Dubai döviz, Dubai Tatil, Dubai Turu, Dubai Uçak, Etihad Havayolları, Etihad Havayolları Dubai,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları