Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DoubleTree by Hilton Malatya’ya yeni müdür

14 Nisan, 2014 | 18:47

DoubleTree by Hilton Malatya Genel Müdürlüğüne yeni müdür Mayıs 2014’de açılması planlanan DoubleTree byHilton Malatya’nın Genel Müdürlüğü’ne Haluk Bilgili atandı.

Haluk Bilgili, DoubleTree by Hilton Malatya’nın açılışını gerçekleştirecek ve yeni ekibin liderliğini üstlenecek.

Bilgili aynı zamanda otelin vizyon ve stratejilerinin geliştirilmesinin yanı sıra kusursuz servis ve operasyonel mükemmeliyetçiliğin takipçiliğinden sorumlu olacak.

20 yılı aşkın otelcilik deneyimine sahip Haluk Bilgili, Hilton Worldwide’a 1994 yılında İstanbul Hilton Parksa ile katıldı. Hilton Worldwide kariyeri süresince, çeşitli ülkelerde farklı otellerin açılış süreçlerine katkıda bulunan Bilgili,Türkiye pazarını yakından tanıyor. Oldukça geniş bir sektor tecrübesine sahip olan Bilgili, son olarak Mersin HiltonSA’da Operasyon Direktörü olarak görev alıyordu.

Hilton Worldwide Doğu Avrupa’dan Sorumlu Operasyon Başkan Yardımcısı Essam Abouda, “Bilgili’nin sektördeki tecrübesi, sıra dışı bir otel olma iddiasındaki DoubleTree by Hilton Malatya’nın takım liderliği için çok önemli. Hizmet kalitesine olan inancı Bilgili’yi takım için vazgeçilmez kılıyor” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DoubleTree, Doubletree by Hilton, DoubleTree by Hilton Malatya, Haluk Bilgili, Haluk Bilgili Hilton, Haluk Bilgili Hilton malatya, Hilton, Hilton Otelleri, Hilton Worldwide, Malatya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları