Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar’a Yeni Genel Müdür

25 Mart, 2013 | 19:58

DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar’a Yeni Genel Müdür Dünyanın en önemli turizm markalarından olan Hilton Grubu’nun Türkiye’deki en yeni üyelerinden DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar Oteli’nin Genel Müdürlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Cihat Çiçek getirildi.

Türkiye’nin ilk ve tek, Avrupa’nın da en yüksek tam çelik binası olan DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar Oteli’nin yeni Genel Müdürü Cihat Çiçek oldu. Çiçek, Mayıs 2012 tarihi itibariyle DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar Oteli’nin İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunu olan Çiçek, sektöre Mersin Hilton ile 1996 yılında giriş yaptı. Özellikle uluslararası otel ve tesislerin açılışları, yeniden yapılanma süreçleri konusunda Türkiye’deki önemli isimlerden biri olan Çiçek, uzun yıllar pek çok otel zincirinde farklı kademelerde önemli görevlerde bulundu.

Farklı markalar altında yöneticiliğin ardından 2010 yılında tekrar Hilton grubunda görev alan Çiçek, iş hayatına DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar Oteli’nin Genel Müdürü olarak devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DoubleTree by Hilton İstanbul, DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar, DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar genel müdür, DoubleTree Hilton İstanbul, Hilton, Hilton Grubu, Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği, Yeni Genel Müdür,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları