Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dostluk Karavanı güler yüzlü insanların ülkesi İrlanda’da

26 Şubat, 2016 | 10:29

Dostluk Karavanı güler yüzlü insanların ülkesi İrlanda'da TRT’nin sevilen programı Dostluk Karavanı, sert coğrafyasına rağmen yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen insanların ülkesi İrlanda’daydı.

TRT Türk ekranlarında dünyanın farklı bölgerindeki kültürleri tanıma fırsatı veren Dostluk Karavanı, yayınlanan son bölümünde Avrupa’nın kuzeyine, İrlanda ve Kuzey İrlanda’ya konuk oldu. Meliha Çelik’in hazırlayıp sunduğu programda, İrlanda’nın tarihi ve turistik yönlerinin yanında İRA örgütü ile İngiliz egemenliğinde kalmayı isteyen Protestan İrlandalılar arasında yaşananlar da konu alındı.

Adayı gezen Karavan ekibi, seyahat severler için İrlanda’nın başkenti Dublin ve Kuzey İrlanda’nın en büyük şehri aynı zamanda başkenti olan Belfast’ı en ilginç yönleriyle ekranlara getirdi. Britanya’nın hemen yanındaki bu büyük ada, doğal güzelliği ve sıcakkanlı insanlarıyla oldukça şirin bir yer. Yemyeşil coğrafyası, sıcak kanlı insanlarıyla Avrupa’nın en renkli başkentlerinden olan Dublin ile Dublin’den sonra adanın en büyük şehri olan Belfast izleyenleri kendisini hayran bıraktı.

Dostluk Karavanı 52. Bölüm-İrlanda

İrlanda Dublin Turları İrlanda Şato Turları Dublin Kültürel & Turistik Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dostluk Karavanı, Dostluk Karavanı dublin, Dostluk Karavanı irlanda, Dostluk Karavanı izle, Dostluk Karavanı trt, Dostluk Karavanı TRT Türk, dublin, Dublin turu, Kuzey İrlanda, Meliha Çelik, TRT Türk,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları