Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dostluk Karavanı güler yüzlü insanların ülkesi İrlanda’da

26 Şubat, 2016 | 10:29

Dostluk Karavanı güler yüzlü insanların ülkesi İrlanda'da TRT’nin sevilen programı Dostluk Karavanı, sert coğrafyasına rağmen yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen insanların ülkesi İrlanda’daydı.

TRT Türk ekranlarında dünyanın farklı bölgerindeki kültürleri tanıma fırsatı veren Dostluk Karavanı, yayınlanan son bölümünde Avrupa’nın kuzeyine, İrlanda ve Kuzey İrlanda’ya konuk oldu. Meliha Çelik’in hazırlayıp sunduğu programda, İrlanda’nın tarihi ve turistik yönlerinin yanında İRA örgütü ile İngiliz egemenliğinde kalmayı isteyen Protestan İrlandalılar arasında yaşananlar da konu alındı.

Adayı gezen Karavan ekibi, seyahat severler için İrlanda’nın başkenti Dublin ve Kuzey İrlanda’nın en büyük şehri aynı zamanda başkenti olan Belfast’ı en ilginç yönleriyle ekranlara getirdi. Britanya’nın hemen yanındaki bu büyük ada, doğal güzelliği ve sıcakkanlı insanlarıyla oldukça şirin bir yer. Yemyeşil coğrafyası, sıcak kanlı insanlarıyla Avrupa’nın en renkli başkentlerinden olan Dublin ile Dublin’den sonra adanın en büyük şehri olan Belfast izleyenleri kendisini hayran bıraktı.

Dostluk Karavanı 52. Bölüm-İrlanda

İrlanda Dublin Turları İrlanda Şato Turları Dublin Kültürel & Turistik Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dostluk Karavanı, Dostluk Karavanı dublin, Dostluk Karavanı irlanda, Dostluk Karavanı izle, Dostluk Karavanı trt, Dostluk Karavanı TRT Türk, dublin, Dublin turu, Kuzey İrlanda, Meliha Çelik, TRT Türk,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları