Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dosso Dossi Fashion Show Uludağ’ı hareketlendirecek

04 Ocak, 2010 | 18:33

Dosso Dossi Dosso Dossi Tekstil firması, düzenleyeceği Dosso Dossi Fashion Show’la Uludağ’ı canlandıracak.

Merter, Osmanbey, Laleli, Bayrampaşa ve Okmeydanı tekstil üreticilerini bünyesinde toplayan Dosso Dossi, büyük bir Fashion Show’la Türk Tekstil piyasasına canlılık getirmeye hazırlanıyor.

Üç yıldır, her yıl iki kere olmak üzere biri Uludağ’da diğeri ise Antalya’da olan organizasyonlarında Dosso Dossi “Alışveriş yaparken tatil, tatil yaparken alışveriş yap” anlayışıyla hizmet veriyor.

11-17 Ocak 2010 tarihinde Uludağ’da ilkbahar ve yaz sezonunun sunulacağı organizasyonda Türk tekstil üreticileri ile aralarında Rusya, Ermenistan ve Arap Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeden şirket temsilcileri hazır olacak.

Organizasyon Uludağ Karina Hotel’de ve Uludağ Alkoçlar Otel’de gerçekleştirilecek.

Bir haftalık fuar programı, yaklaşık 700 bayan işkadını olmakla birlikte toplamda 800 misafirin alışveriş haricinde tatil yaparak dinlenebilecekleri ve eğlenebilecekleri şekilde organize edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alkoçlar Otel, Dosso Dossi, Dosso Dossi Fashion Show, Uludağ, Uludağ Alkoçlar Otel, Uludağ Haberleri, Uludağ Karinna Otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları