Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dorchester Otellerinin Müdavimleri

20 Aralık, 2013 | 14:32

Avrupa ve Amerika kıtalarında çok sayıda otele sahip Dorchester otel zincirleri özellikle sinema ve müzik dünyasından dünyaca ünlü isimleri ağırlıyor.

İngiltere, Fransa, İtalya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde toplam on oteli bulunan hizmet kalitesi ve şık dekorasyonu ile ünlü Dorchester otel zincirleri medyada ismini en çok da ziyaretçileri sayesinde duyuruyor. İşte Dorchester otel müdavimlerinden bazı ünlü isimler:

kim-kardashian Kim Kardashian

Hamileliği süresince pek çok kez Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Dorchester otellerinde görülen Kim Kardashian, televizyon sunuculuğundan bulduğu boş vakitlerinde dinlenmek için Dorchester otellerini tercih ediyor. Kameralara kız kardeşi Khloe ile çıkan Kim Kardashian, en son Mayıs ayında Londra’daki Dorchester otelinde görüntülendi.

Nicole Scherzinger

Londra’daki Dorchester otellerinin müdavimi bir diğer isim de ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger… Fiziğini sergilemekten kaçınmayan Scherzinger, en son Dorchester otellerinin önündeki görüntülerinde de yine giyimiyle kendine güvenini sergiledi. Dorchester otel çıkışında kameralara; “Kendimi İngiliz gibi hissediyorum çünkü burası bana iyi geliyor. Amerika’da geçirdiğim zamandan fazlasını burada geçiriyorum. İngilizler’in espri anlayışını seviyorum. Kalplerini seviyorum. İnanılmaz yetenekliler. Beni olduğum gibi kabul ediyorlar ve burada yalnızlık çekmiyorum.” diye konuşan Nicole Scherzinger, en son ekim ayının sonunda Londra’daki Dorchester’da görüntülendi.

Robert Downey Jr ve Gwyneth Paltrow

Iron Man filmlerinin üçüncüsünün fotoğraf çekimi de Dorchester otellerinde gerçekleşmişti. Her iki oyuncu da özel hayatlarında sık sık Dorchester otellerini tercih ettiklerini belirterek, otelin hizmet ve kalitesinin çok özel olduğunu belirtti.

‘Brad Pitt ve Angelina Jolie

Birlikte yaptıkları tatillerinin çoğunda Dorchester otellerini tercih ediyor Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti. Onlar da Londra’daki Dorchester otelinin müdavimi…

Dorchester otelleri için

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dorchester, dorchester amerika, dorchester fransa, dorchester isviçre, dorchester italya, dorchester londra, dorchester müdavimleri, dorchester otel, hollywood dorchester,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları