Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Travel Service, Dorchester Otelleri ile anlaştı

08 Aralık, 2011 | 18:00

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service Dorchester Otelleri ile anlaştı. / Turizm Haberleri

FIFA 2010 Dünya Kupası organizasyonun Türkiye ‘deki tek yetkili tur operatörü olan WTS, dev anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

World Travel Service ‘nin (WTS), Dorchester Otelleri ile yaptığı anlaşmayla; WTS, Dorchester Otelleri ‘nin Türkiye Genel Satış Acentesi olarak en iyi fiyat ve en kaliteli servis hizmeti vermeye devam ediyor.

Londra, Beverly Hills, Paris, Milano,  Los Angeles, Cenevre gibi Dorchester Otel zincirinin bulunduğu şehirlerde en iyi fiyat garantisi ile çalışan WTS, yaptığı partnerlik anlaşmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bulunduğu bölgedeki konumu, hizmet anlayışı, dizaynı, fiyatları ile dikkat çeken Dorchester Collection markasının Türkiye satış yetkilisi olan WTS, Dorchester otellerini müşterilerine önerdiklerini ve şimdiden oldukça olumlu sonuçlar aldıklarını belirtiyorlar.

Dorchester Otelleri Dünya starlarını ağırlıyor

Dünyanın en güzel şehirlerinde  zengin ve çağdaş görünümü ile 80 yıldır bir dünya markası olan Dorchester Otelleri; Norton Simon, Marilyn Monroe, Madonna, Mariah Carey, Liza Minnelli, Jennifer Jones, Elizabeth Taylor, Richard Burton, Michael Milken, Adnan Khashoggi, Salvador Dali, Marlene Dietrich gibi dünyaca ünlü sanatçı, işadamı ve politikacılara ev sahipliği yapan bir zincir.

The Beverly Hills Hotel

Merkezi Beverly Hills, Sunset Bulvarı üzerinde bulunan ve 12 dönümlük yemyeşil, tropik bahçeler, egzotik çiçekler ve özel yürüyüş yolları ile çevrili lüks beş yıldızlı bir otel konumunda. The Beverly Hills Hotel, Los Angeles, Century City, Rodeo Drive, birçok Hollywood stüdyoları iş ve eğlence merkezlerine kolay ulaşım mesafesinde. Otelin Los Angeles Uluslararası Havaalanı’na mesafesi ise sadece 35 dakika.

Hotel Plaza Athénée Paris

Lüks, zerafet ve çekiciliğin buluştuğu otel, Eyfel Kulesi ‘nin yanında bulunuyor. 45 suitin içinde bulunduğu toplam 191 konuk odasına sahip olan otel, 1911 yılından bu yana hizmet veriyor.

Hotel Principe di Savoia Milano

Piazza della Repubblica çevresine hakim olan 5 yıldızlı otel, 1920 yılından bu yana uluslararası turistlere ve sosyete camiasında oldukça önemli bir yere sahip. Son teknoloji ve tasarımı ile eski ve yeninin kombinasyonu olan Hotel Principe di Savoia Milano, Milano Malpensa havaalanına 50 dakika uzaklıkta. Otel aynı zamanda Milano’nun en önemli turistik mekanlarına oldukça yakın ve alışveriş bölgesinde yer alıyor. Otelin 401 tane zarif döşenmiş suit ve odası bulunuyor.

Hotel Bel-Air Los Angeles

Dünyanın en güzel, romantik ve özel otellerinden birisi olan Hotel Bel-Air; kusursuz hizmeti, lüks konaklama ve büyülü ambiyansıyla Los Angeles ‘taki övgüye değer bir otel. 12 dönüm arazi üzerinde kurulu olan Hotel Bel-Air , bahçe düzenlemesiyle de dünyanın sayılı otellerinden biri.

45 Park Lane Londra

Dorchester Collection markasının en son açılan oteli olan 45 Park Lane Londra ‘da Eylül 2011 yılında hizmet vermeye başladı. New Yorklu tasarımcı Thierry Despont tarafından dizayn edilen otel, lüks ve çağdaş bir donanıma sahip. Mayfair ve Hyde Park manzarası olan 45 Park Lane Hotel ‘in hepsi oldukça geniş olmak üzere oda ve suiti bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
45 Park Lane Londra, Beverly Hills, Dorchester Hotels, Dorchester Otel zinciri, Dorchester Otelleri, Dorchester Otelleri fiyatları, Hotel Bel-Air Los Angeles, Hotel Plaza Athénée Paris, Hotel Principe di Savoia Milano, Londra, Los Angeles, Milano, New York, Paris, The Beverly Hills Hotel, World Travel Service, World Travel Service Dorchester Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları