Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Donald Trump’dan Ses Getirecek Değişim! Tüm ABD Elçilerinin Görevine Son Veriyor

06 Ocak, 2017 | 11:04

20 Ocak’ta ABD Başkanı olarak göreve başlayacak Donald Trump’ın tüm büyükelçilerin görevine son vereceği iddia edildi.

Donald Trump’dan Ses Getirecek Değişim! Tüm ABD Elçilerinin Görevine Son Veriyor

ABD Başkanlığının el değiştirmesine sayılı günler kaldı. Milyarder iş adamı Donald Trump, 20 Ocak’ta Barack Obama’dan görevi devralacak.

ABD basınında yer alan haberlerde, Trump’ın ilk işinin tüm büyükelçilerin görevine son vermek olacağı ileri sürüldü. İddialara göre, diplomatların gördükleri konuşulan talimatta hiçbir istisna bulunmuyor. Talimat Obama’nın atadığı tüm büyükelçileri kapsıyor.

Yeni elçilerin atanması için senato onayı gerektiğinden büyükelçilerin göreve başlamalarının biraz uzun sürmesi bekleniyor. Bu kararın ABD için tarihi bir adım olduğu, zira daha önceki dönemlerde başkanlık devrinde elçilerin görev sürelerinin uzatıldığı belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Donald Trump,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları