Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Domuz gribi sebebiyle uçak geri döndürüldü

10 Kasım, 2009 | 11:02

Domuz gribi sebebiyle uçak geri döndürüldü İstanbul-Medine seferini yapan Türk Hava Yolları uçağı domuz gribi ihbarı üzerine inişine yarım saat kala geri çağrıldı.

Berlinden THY’ye gelen ihbar telefonunda, uçakta geçen hafta Almanya Berlin’de kanında domuz gribi virüsü tespit edilen bir yolcunun bulunduğu bildirildi.

İhbar üzerine Türk Hava Yolları yetkilileri harekete geçti ve uçak Medine’ye inmeden geri çağrıldı. 300’den fazla hacı adayının bulunduğu uçak Atatürk Havalimanı’na iner inmez karantina işlemleri başlatıldı.

Hacılar kapı önüne kurulan termal kamerayla kontrol edildi. Kanında domuz gribi virüsü bulunan yolcu Hudutlar ve Sahiller Genelmüdürlüğü sağlık merkezinde gözetim altına alındı. Kanında domuz gribi tespit edilen 1 yolcu ile durumu şüpheli olan 5 kişi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Domuz gribi, Domuz gribi Hastalığı, Domuz gribi teşhisi, Domuz gribi Uçak, Domuz gribi Medine Yolcuları, Hacı adayları Domuz Gribi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi', Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Domuz Gribi, Türk Hava Yolları Hacı Adayları, Türk Hava Yolları Medine Seferleri, Türk Hava Yolları Seferleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları