Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dominik’e veda eden ilk isim belli oldu

11 Mart, 2014 | 08:23

survivor-ekrem-kimdir Turizm cenneti Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına veda eden ilk isim Gönüllüler takımından Ekrem oldu.

Ülkemizde balayı turları ile bilinen Dominik Cumhuriyeti‘nde düzenlenen yarışmada, ilk eleme heyecanı dün akşam yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından elenmesi muhtemel ilk aday Ekrem olmuştu.

Pazartesi akşamı sms oylamasında en fazla oyu alan yarışmacı Turabi, elemeye kalacak ikinci ismi belirledi ve Mert’i seçti.

Mert adı açıklandığında “Kardeşi kardeşe kırdırmak eskilerde kaldı sanıyordum ama öyle değilmiş demek ki” diyerek tepkisini dile getirdi. Ekrem ile Mert arasından en fazla sms alan yarışmacının Dominik Survivor Adası’nda kalacağı oylama sonucu Ekrem’in Survivor macerası sona erdi.

Ekrem “Bu oyuna ayak uyduramadım taraf olamadım, bertaraf oldum” diyerek adaya veda etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti Survivor, Dominik survivor, Dominik Survivor adası, Survivor, Survivor Adası, Survivor ekrem, Survivor özet, Survivor turabi, Survivor Ünlüler Gönüllüler, Survivor yeni bölüm, Ünlüler-Gönüllüler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları