Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dominik’e veda eden ilk isim belli oldu

11 Mart, 2014 | 08:23

survivor-ekrem-kimdir Turizm cenneti Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına veda eden ilk isim Gönüllüler takımından Ekrem oldu.

Ülkemizde balayı turları ile bilinen Dominik Cumhuriyeti‘nde düzenlenen yarışmada, ilk eleme heyecanı dün akşam yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından elenmesi muhtemel ilk aday Ekrem olmuştu.

Pazartesi akşamı sms oylamasında en fazla oyu alan yarışmacı Turabi, elemeye kalacak ikinci ismi belirledi ve Mert’i seçti.

Mert adı açıklandığında “Kardeşi kardeşe kırdırmak eskilerde kaldı sanıyordum ama öyle değilmiş demek ki” diyerek tepkisini dile getirdi. Ekrem ile Mert arasından en fazla sms alan yarışmacının Dominik Survivor Adası’nda kalacağı oylama sonucu Ekrem’in Survivor macerası sona erdi.

Ekrem “Bu oyuna ayak uyduramadım taraf olamadım, bertaraf oldum” diyerek adaya veda etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti Survivor, Dominik survivor, Dominik Survivor adası, Survivor, Survivor Adası, Survivor ekrem, Survivor özet, Survivor turabi, Survivor Ünlüler Gönüllüler, Survivor yeni bölüm, Ünlüler-Gönüllüler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları