Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dominik rezervasyonlarında artış yaşanıyor

29 Nisan, 2011 | 14:30

Survivor yarışması ile birlikte Türkler Dominik Cumhuriyeti ‘ni keşfetti.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını izleyenler, Dominik ‘in güzelliklerinin farkına vardı. Türklerin yoğun talebi üzerine tur şirketleri de adaya turların sayısını artırdı.

Dominik rezervasyonlarında yüzde 30 ‘luk artış

Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği, Derya Büyükuncu, Asena, Nihat Doğan, Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Ebru Destan gibi ünlülerin yarıştığı Survivor Ünlüler Gönüllüler’in yapıldığı Dominik Cumhuriyeti, bu yaz Türklerin akınına uğrayacak. Yarışmayı izleyenler adada tatil için kuyruğa girdi.

Dominik ‘e en iyi fiyat garantisi ve en kaliteli servis

Geçen yıldan bu yana Dominik Cumhuriyeti’ne turlar düzenlediklerini anlatan World Travel Service (WTS) yetkilileri, Özellikle programdan sonra vize gerekmeyen bir tatil yeri olarak denizini, kumsalını ve güzelliklerini gören kişilerin tatil rotalarını Dominik Cumhuriyeti’ne çevirdiğini belirtiyorlar.

WTS yetkilileri, bu ülke turuna katılmak isteyenlerin geçen yıla göre yüzde 30’luk artış gösterdiğini de vurguluyorlar.

Önce Dominik, Sonra  Yunan Adaları

Genellikle Fransa’nın başkenti Paris’ten aktarmalı yola çıkılan turda uçak, ülkenin başkenti Santa Domingo’ya iniyor. Dominik Cumhuriyeti turunda kilometrelerce uzanan bembeyaz kumsallar, turkuvaz renkli deniz, hindistancevizi dolu palmiye ağaçlarıyla tatil geçirmek mümkün. Dünyanın heryerine yaptıkları tur organizasyonları ile bilinen WTS, Dominik Turizm Ofisi ile yaptıkları ortak çalışma sonucunda bu ülkeye giden herkese Yunan Adaları tatili hediye ettiklerini açıkladı.

Ünsal Ereke / HaberTürk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acun Ilıcalı, Dominik Adası, Dominik Cumhuriyeti adası, Dominik Cumhuriyeti rezervasyon, Dominik rezervasyon, Dominik rezervasyonları, Dominik rezervasyonu, Survivor Dominik, Survivor yarışması, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları