Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dominik Cumhuriyeti turu isteyenler arttı

26 Nisan, 2011 | 16:49

Dominik Cumhuriyeti turu isteyenler arttı

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması ile birlikte Dominik Cumhuriyeti ‘nin farkına varan kişiler, yaz tatillerinde Dominik ‘e gitmek istiyorlar. Acun Ilıcalı ‘nın yapımcılığını üstlendiği ve Türkiye ‘de bir fenomen haline gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması, Dominik Cumhuriyeti ‘nin tanıtımına büyük katkı sağladı.

Vize gerekmeyen Dominik Cumhuriyeti ‘nin doğasını, denizini, kumsalını, tropik iklimini ve tüm güzelliklerini gören kişiler, tatil rotalarını Dominik Cumhuriyeti ‘ne çevirdi. Dominik Cumhuriyeti turuna katılmak isteyenler % 30 ‘luk bir oranda artış gösterdi.

Küba ve Jamaika’nın doğusunda yer alan Dominik Cumhuriyeti, son yıllarda geçirdiği değişim zinciriyle Karayipler’in en lüks tatil mekanlarından biri haline geldi. Türkiye için ise yeni bir destinasyon olan Dominik Cumhuriyeti, turizmden büyük gelir elde ediyor. Uzun sahilleri ile ünlü olan Dominik Cumhuriyeti ‘nde; su sporları, eğlencesi, casinoları, kültürü, golf alternatifleri gibi birçok seçenek bulunuyor.

Lüx otelleri, denizi ve kumsalları ile ünlü olan Dominik Cumhuriyeti turlarına katılmak isteyenlerdeki artış devam edecek gibi görünüyor.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti otelleri, Dominik Cumhuriyeti spor, Dominik Cumhuriyeti turları, Dominik Cumhuriyeti turu, survivor Dominik cumhuriyeti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları