Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dominik Cumhuriyeti Spor Turizmi

02 Mayıs, 2011 | 15:30

Dominik Cumhuriyeti ; Spor ve eğlence burada hiç bitmiyor

Survivor Yarışması ile bir anda patlayan Dominik Cumhuriyeti Spor Turizmi içinde oldukça uygun. Dalış, golf, rüzgar sörfü, kiteboard bunlardan sadece birkaçı…

Dominik Cumhuriyeti Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışmasının ardından herkes tarafından merak edilen bir bölge haline geldi. Karayipler’ de bulunan Dominik Cumhuriyeti ekranlarda görünenin aksine oldukça renkli,  eğlenceli bir bölgedir. Muhteşem kumsalları, gece hayatı,  kültürel bakımdan da doyurucu bir bölge olan Dominik Cumhuriyeti sporseverler tarafından da ilgi görüyor.

Dominik Cumhuriyeti Kültürü

Dominik Cumhuriyeti Kültürü’ nü günümüzde gözler önüne seren arkeolojik kalıntılar,  alanlar, müzeler ve müzelerde sergilenen eserleri görmek mümkün. Dominik Cumhuriyeti Kültürü’ nün yanı sıra Dominik Cumhuriyeti hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Karayipler’ de bulunan bu doğa harikası bölgeyi daha yakından tanımak mümkün.

Dominik Cumhuriyeti Spor Turları

Dominik Cumhuriyeti spor bakımından da dünyanın önde gelen merkezlerinden birtanesi. Bilindiği üzere muhteşem kumsallar ile denize sahip olan Dominik Cumhuriyeti Spor Turları,  Spor Turizmi açısından da oldukça fazla alternatifler sunmaktadır.

800 milin üzerindeki uzunluğuyla Karayipler’ in en geniş sahilleri arasında olan Dominik Cumhuriyeti güçlü rüzgarı, büyük dalgaları ile rüzgar sörfü, boogie sörf, kiteboard gibi sportlar için oldukça elverişlidir. Bunların yanı sıra muhteşem denizin derinliklerini keşfetmek isteyenler Dominik Cumhuriyeti Dalış Turları ile Karayipler’ in derinliklerindeki canlıları görebilir, fotoğraflayabilirler.

Dominik Cumhuriyeti’nde Golf tutkunlarını da düşünerek dünyaca ünlü golfçüler tarafından tasarlanan golf sahaları var. Dominik Cumhuriyeti Turları ‘nın Dünyaca ünlü isimler tarafından tercih edilmesinin bir nedeni de bu golf sahalarıdır. Bill Clinton, George H. Bush Dominik Cumhuriyeti golf sahalarını tercih eden isimlerden sadece ikisi.

Dominik Cumhuriyeti Sahilleri ayrıca her yıl uluslararası turna balığı avlama yarışmalarına da ev sahipliği yapmaktadır.


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti Dalış Turlar, Dominik Cumhuriyeti Dalış Turları, Dominik Cumhuriyeti golf, Dominik Cumhuriyeti golf sahaları, Dominik Cumhuriyeti Hakkında, Dominik Cumhuriyeti Kültürü, Dominik Cumhuriyeti Sahilleri, Dominik Cumhuriyeti spor, Dominik Cumhuriyeti Spor Turizmi, Dominik Cumhuriyeti Spor Turları, Dominik Cumhuriyeti Survivor, Dominik Cumhuriyeti Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması, Survivor yarışması, Survivor Yarışması Dominik Cumhuriyeti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları