Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı başlıyor

21 Ocak, 2015 | 08:53

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul’da başlıyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihlerinde 19’uncu kez Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile İstanbul TÜYAP fuar alanında kapılarını açıyor.

EMITT fuarında, 2014 yılında 70 ülkeden 4000 katılımcı yer almıştı. Geçtiğimiz yıl 136 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda, Türkiye’nin belli başlı tüm Seyahat Acentaları, Tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi, 71 ülkeden yüzlerce katılımcı yer almıştı.

Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na bu yıl da ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda katılımcının gelmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuar takip, 2015 fuarları, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT 2015, EMITT fuarı, EMITT fuarı başlıyor, EMITT fuarı katılım, EMITT fuarı ne zaman, İstanbul TÜYAP fuar, Seyahat Fuarı, Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar Merkezi, yurt içi fuar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları