Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı başlıyor

21 Ocak, 2015 | 08:53

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul’da başlıyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihlerinde 19’uncu kez Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile İstanbul TÜYAP fuar alanında kapılarını açıyor.

EMITT fuarında, 2014 yılında 70 ülkeden 4000 katılımcı yer almıştı. Geçtiğimiz yıl 136 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda, Türkiye’nin belli başlı tüm Seyahat Acentaları, Tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi, 71 ülkeden yüzlerce katılımcı yer almıştı.

Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na bu yıl da ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda katılımcının gelmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuar takip, 2015 fuarları, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT 2015, EMITT fuarı, EMITT fuarı başlıyor, EMITT fuarı katılım, EMITT fuarı ne zaman, İstanbul TÜYAP fuar, Seyahat Fuarı, Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar Merkezi, yurt içi fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları