Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT kapılarını açıyor

22 Ocak, 2016 | 08:57

 Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT, 28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

ITE Turkey bünyesinde yer alan Ekin Fuarcılık ve EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT; 20. yılını kutladığı 2016 yılında tatil tutkunlarının buluşma adresi olmaya hazırlanıyor.

28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nin 70 bin m2’lik 11 salonunda gerçekleşecek fuarda; Ülke pavilyonları, Türkiye’nin Tatil Destinasyonları, Kış ve Outdoor Turizmi Destinasyonları, Oteller ve Turizm Merkezleri, Tur operatörleri, acentalar ve oteller katılımcı olarak yer alacak ve fuar ziyaretçilerine birbirinden renkli tatil destinasyonlarını tanıtacaklar.

EMITT Turizm Fuarı’na 80 ülkeden toplamda 4.500 kurum, kuruluş ve beldenin katılması hedefleniyor. Fuar ziyaretçileri bu katılım çeşitliliğiyle 2016 yılı tatil planlarını gerçekleştirme ve yeni destinasyonları yakından tanıma imkanı yakalayacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, EMİTT, EMITT 2016, EMİTT Turizm Fuarı, ITE Turkey, Kış Turizmi, Outdoor Turizmi, Turizm Fuarı, Turizm Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları