Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı son toplantısını Hatay’da yaptı

14 Aralık, 2010 | 16:41

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2010 yılının son toplantısını Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır başkanlığında Otoman Palace’de gerçekleştirdi.

Hatay, Maraş ve Osmaniye illerini kapsayan Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2010 yılının son toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İl Genel Meclisi üyeleri ve yetkililer katıldı.

DOĞAKA Yönetim Kurulu ve Faaliyet Değerlendirme Toplantısı’nda, basına kısa bir açıklama yapan DOĞAKA Başkanı Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, birçok kalkınma ajansının DOĞAKA’dan önce kurulmasına rağmen, ilk Teknik Ajans Programını DOĞAKA’nın gerçekleştirdiğini söyledi.

Teknik ajans programının bölgedeki kapasiteyi arttırdığını belirten Tanılır, “Yeni kurulmuş olmamıza rağmen, şuana kadar 10 projemiz kabul görerek faaliyete başladı. Kısa süre içinde Avrupa Kalkınma Ajanslar Birliğine üye olduk ve Hollanda Kalkınma Ajansına bir gezi düzenleyerek onlarla birçok konuda istişare ettik” dedi.

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz ise DOĞAKA çerçevesinde üç ilin son derece uyumlu ve ahenkli çalıştığını ve bu uyumun, başarıdaki önemli anahtarlardan biri olduğunu söyledi.

Bir sonraki toplantının Kahramanmaraş’ta yapılacağının bildirilmesinin ardından toplantı basına kapalı devam etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DOĞAKA, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hollanda Kalkınma Ajansı, Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, M. Celalettin Lekesiz, Niyazi Tanılır,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları