Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğaya karışmış bir yürüyüş parkuru

18 Eylül, 2015 | 08:43

new york wild walk New York Adirondack Dağları’nda tasarlanan orman manzarasına hakim yükseltilmiş yürüyüş parkuru görenleri şaşkına çeviriyor.

Linearscape Architecture, New York’taki Adirondack Dağları’nda orman manzarasına hakim yükseltilmiş bir yürüyüş yolu tasarladı. Wild Walk, New York’ta halkın doğal çevreyi keşfetmesi için çalışmalar yürüten doğa tarihi merkezi Wild Center’da inşa edilen bir yürüyüş yolu.

Linearscape Architecture tarafından tasarlanan asma yol, ziyaretçileri ağaçların tepesine doğru yükselterek mükemmel bir orman manzarası sunuyor. arkitera.com’dan Bahar Bayhan’ın haberine göre; Köprülerle bağlantılı birkaç platformdan oluşan proje, 12 metre yüksekliğinde.

new york wild walk

Dört katlı bir ağaç evi de bulunduran projede açılır-kapanır köprüler, yerden 7 metre yükseklikte örümcek ağına benzer bir dinlenme durağı, oturma ve gözlem alanları mevcut.Ziyaretçilerin asma parkurda çıkabileceği en yüksek nokta ise insan ölçeğinde tasarlanan bir kartal yuvası.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adirondack Dağları, Linearscape Architecture, New York, New York Adirondack Dağları, Wild Walk, Wild Walk New York,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları