Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Doğal Yaşam Tutkunlarını Bir Araya Getiren Festival

09 Haziran, 2017 | 10:34
Doğal Yaşam Tutkunlarını Bir Araya Getiren Festival

Doğal Yaşam Festivali

Türkiye’nin dört bir yanından doğal yaşam tutkunları, Haliç’te düzenlenen festivalde bir araya geldi.

Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali, İstanbul Bilgi Üniversitesi santral istanbul Kampüsü’nde gerçekleşti. Doğal Yaşam Festivali’nde üreticiler, uygulayıcılar, uzmanlar bir araya geldi.. Ülkenin dört bir yanındaki küçük, büyük üretici firmaları bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye ve özel performanslara da yer verildi.

Büyük konferans çadırında gün boyu süren seminerlerde alanında uzman konuşmacılar Ayşe Tolga, Ali Koç, Dr. Sinan Akkurt, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Alternatif Tıp Terapisti Ferah Şıvga, Dr. Elif Çakır Güncel Anne bilgi ve deneyimlerini ziyaretçilerle paylaştı.

İki gün boyunca, doğal yaşam tutkunlarını ağırlayan festivalde atölye çadırında ve hobi köşesinde Derya Baykal ile buluştu.. Festival boyunca her saat gerçekleşen onlarca atölyeye katılanlar, meditasyon ve yoga atölyelerinde rahatladı, zumba ile coştu.

Ünlü sanatçılarımız Mevlüt Akyıldız cam altı boyama atölyesi ile, Muzaffer Akyol resim atölyeleri ile çocuklarla buluştu.

Festival boyunca çocuklar için hazırlanan oyun parkı, atölye çadırında, Happy Nest eğitmenleri sokak oyunları, sanat, doğa, mutfak ve ahşap atölyeleriyle çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğal Yaşam Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları