Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Docks Sanat Fuarı fotoğrafçıları bir araya getirdi

22 Eylül, 2016 | 07:10

Docks Sanat Fuarı fotoğrafçıları bir araya getirdi

Fransa’nın Lyon şehrinde düzenlenen Docks Sanat Fuarı, dünyanın dört bir yanından fotoğraf sanatçısını bir araya getirdi.

Lyon’un Confluence kıyısında gerçekleşen Docks Sanat Fuarı’nda, 15 uluslararası sanat galerisi bir araya geldi. Bu sene fotoğraf alanına yoğunlaşılan sanat fuarında genç yetenekler 16 / 17 Eylül tarihlerinde eserlerini satışa çıkardılar.

Fransız televizyon yıldızı Nikos Aliagas’ın da davet edildiği fuar, Avrupa’nın güneyinde fotoğrafa olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Dünyanın küçük sanat galerilerinin de katıldığı fotoğraf fuarı her sanatçıyı erişilebilir kılıyor ve sanat pazarına büyük katkı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Docks Sanat Fuarı, fotoğraf fuarı, fotoğraf sanatçıları, Fotoğraf Sergisi, Lyon, Lyon Fransa, Nikos Aliagas,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları