Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Docks Sanat Fuarı fotoğrafçıları bir araya getirdi

22 Eylül, 2016 | 07:10

Docks Sanat Fuarı fotoğrafçıları bir araya getirdi

Fransa’nın Lyon şehrinde düzenlenen Docks Sanat Fuarı, dünyanın dört bir yanından fotoğraf sanatçısını bir araya getirdi.

Lyon’un Confluence kıyısında gerçekleşen Docks Sanat Fuarı’nda, 15 uluslararası sanat galerisi bir araya geldi. Bu sene fotoğraf alanına yoğunlaşılan sanat fuarında genç yetenekler 16 / 17 Eylül tarihlerinde eserlerini satışa çıkardılar.

Fransız televizyon yıldızı Nikos Aliagas’ın da davet edildiği fuar, Avrupa’nın güneyinde fotoğrafa olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Dünyanın küçük sanat galerilerinin de katıldığı fotoğraf fuarı her sanatçıyı erişilebilir kılıyor ve sanat pazarına büyük katkı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Docks Sanat Fuarı, fotoğraf fuarı, fotoğraf sanatçıları, Fotoğraf Sergisi, Lyon, Lyon Fransa, Nikos Aliagas,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları