Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DJ Miss Mikki Bodrum’da coştu

02 Temmuz, 2009 | 10:57

Miss Mikki Rusya’nın dünyaca ünlü DJ’i Miss Mikki, Bodrum Hadigari Bar’da yaptığı performans ile yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakırken seksi danslarıyla adeta yürek hoplattı.

Çaldığı birbirinden güzel parçalar yanında, bikiniyle çıktığı sahnede üstsüz olarak tamamladığı seksi dans şovuyla da ilgi çeken Miss Mikki, diskoyu dolduran bin 500 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Bodrum’un Hadigari Bar’da düzenlenen Rus Gecesi’ne Moskova’dan gelen ünlü dansçılar, şov grubu ve Rus DJ Miss Mikki damgasını vurdu.

Rus dansçıların ilginç kostüm ve seksi danslarının ardından sahneye mavi bikinisi, mavi gözlükleri ile çıkan ‘Miss Mikki’ olarak tanınan DJ Elenea Necphal çıktı. Avrupa’daki en iyi yüz DJ’yi arasında gösterilen Miss Mikki, çaldığı parçalar ve danslarıyla izleyenleri coşturdu.

DJ Miss Mikki gösterisinin son 15 dakikasında bikinisinin üzerini çıkarıp seyircilere attı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum barları, Bodrum eğlence, Bodrum gece hayatı, Bodrum geceleri, Bodrum Hadigari Bar, Bodrum Otelleri, Bodrum Rus Gecesi, Bodrum tur, Bodrum turları, Bodrum’da eğlence, Bodrum’da gece hayatı, DJ Miss Mikki, Elenea Necphal, Hadigari Bar, Miss Mikki, Miss Mikki Bodrum, Miss Mikki performans, Miss Mikki resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları