Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DJ Ilgın, Ibiza ve Mykonos’ta da şov yapıyor

05 Kasım, 2009 | 15:04

DJ Ilgın Dünyanın en tanınan DJ’i Tiesto’nun keşfettiği Türk DJ Ilgın, Avrupa’nın en önemli eğlence merkezlerinden Mykonos ve Ibiza’dan sonra Türkiye’de gösterdiği canlı performansla da alkış topladı.

DJ Ilgın, eğlencenin başkentleri kabul edilen İbiza ve Mykonos’un önce gelen gece kulüplerinde de canlı performans göstererek, tercih edilen bir isim oldu.

DJ Ilgın, Martin Solveig, Dj Colette Bah, Samba, Alix Alvarez, Fedde LeGrand, Lee Fields, Gary Nesta Pine gibi müzik dünyasının büyük isimleri ile aynı sahneyi de paylaşıyor.

Küçük yaşlarda piyano ve flüt dersleri alan Ilgın henüz 13 yaşındayken diksiyon kursuna gitti ve Nickelodeon çizgi film dublaj stüdyolarında çalıştı. İlk olarak 16 yaşında Radio Contact’ta program yapmaya başlayan Ilgın, Hot Station ve Power FM kanallarında da çalıştı. Paris’teki Jazz Institude DJ School’dan mezun oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alix Alvarez, Balayı, Cavo Paradiso Bar, Deniz Kum Güneş, Dj Colette Bah, DJ Ilgın, Eğlence, Fedde LeGrand, Gary Nesta Pine, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza adasında gece hayatı, İbiza adasında tatil, İbiza balayı, İbiza balayı turları, İbiza gece kulüpleri, İbiza tatil, İbiza turları, İbiza’da balayı, İbiza’da balayı turları, Lee Fields, Martin Solveig, Mikanos Barları, Mikanos Eğlence, Mikanos Gece Hayatı, Mikanos Plajları, Mikanos Tatili, Mykonos, Mykonos Eğlence Merkezleri, Mykonos Gay Barları, Mykonos gece hayatı, Mykonos Gece Kulübü, Mykonos otelleri, Plaj Partileri, Samba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları