Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DJ Ilgın, Ibiza ve Mykonos’ta da şov yapıyor

05 Kasım, 2009 | 15:04

DJ Ilgın Dünyanın en tanınan DJ’i Tiesto’nun keşfettiği Türk DJ Ilgın, Avrupa’nın en önemli eğlence merkezlerinden Mykonos ve Ibiza’dan sonra Türkiye’de gösterdiği canlı performansla da alkış topladı.

DJ Ilgın, eğlencenin başkentleri kabul edilen İbiza ve Mykonos’un önce gelen gece kulüplerinde de canlı performans göstererek, tercih edilen bir isim oldu.

DJ Ilgın, Martin Solveig, Dj Colette Bah, Samba, Alix Alvarez, Fedde LeGrand, Lee Fields, Gary Nesta Pine gibi müzik dünyasının büyük isimleri ile aynı sahneyi de paylaşıyor.

Küçük yaşlarda piyano ve flüt dersleri alan Ilgın henüz 13 yaşındayken diksiyon kursuna gitti ve Nickelodeon çizgi film dublaj stüdyolarında çalıştı. İlk olarak 16 yaşında Radio Contact’ta program yapmaya başlayan Ilgın, Hot Station ve Power FM kanallarında da çalıştı. Paris’teki Jazz Institude DJ School’dan mezun oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alix Alvarez, Balayı, Cavo Paradiso Bar, Deniz Kum Güneş, Dj Colette Bah, DJ Ilgın, Eğlence, Fedde LeGrand, Gary Nesta Pine, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza adasında gece hayatı, İbiza adasında tatil, İbiza balayı, İbiza balayı turları, İbiza gece kulüpleri, İbiza tatil, İbiza turları, İbiza’da balayı, İbiza’da balayı turları, Lee Fields, Martin Solveig, Mikanos Barları, Mikanos Eğlence, Mikanos Gece Hayatı, Mikanos Plajları, Mikanos Tatili, Mykonos, Mykonos Eğlence Merkezleri, Mykonos Gay Barları, Mykonos gece hayatı, Mykonos Gece Kulübü, Mykonos otelleri, Plaj Partileri, Samba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları