Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DJ Gregor Salto ile Foça’da Latin House rüzgarı esti

24 Haziran, 2013 | 10:45

DJ Gregor Salto ile Foça'da Latin House rüzgarı esti İzmir Foça’daki Mambo Beach Club’ta dün gece dünyaca ünlü Dj Gregor Salto vardı.

Elektronik müziğin duayenleri; Afrojack, Chukie, Tiesto, Sun Der Van Dooren, Swedish House Mafai, David Guetta gibi Dj’lere vokal yapan Ibıza’dan gelen Hollandalı Jennifer Cooke ünlü Dj Gregor Salto’ya setin başında vokal yaparak eşlik etti.

Türk Dj’lerinde yakından takip ettiği Dj Gregor Salto’nun kendine has Latin House mixlerine zenci gırtlağı ile eşlik eden Jennifer Cook’ın performansıyla, Mambo Beach Club’ın misafirleri samba yaparak eğlendi.

İZMİR GREGOR SALTO’YU ÇOK SEVDİ…

Türkiye’nin İzmir Bölgesi’nde ilk defa Foça Mambo Beach Club’ta sahne alan ünlü Dj “Foça’yı ve Mambo’yu çok sevdiğini, en kısa sürede tekrar gelmek istediğini” söyledi.

DJ Gregor Salto Amsterdam’da Dj ve Prodüktörlük hayatına 90’lı yılların sonunda başlamış ve 2000’li yıllarda çıkardığı “labellarla” dj müziğine; Latin House ve Electro House müzikte yeni bir soluk getirdi. Dünya’nın sayılı prodüktör ve Dj’lerinden biri olan Gregor Salto Amerika’dan Japonya’ya kadar çok özel extraların Dj’i oldu. Dünyaca ünlü Dj ve Prodüktör olan Chuckie, Federe Grand, Swedish House Mafia, Carl Cox gibi Dj’lerle aynı kabini paylaşarak on binlere performans sergiledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DJ Gregor Salto, DJ Gregor Salto Amsterdam, DJ Gregor Salto haberleri, DJ Gregor Salto Mambo, Foça Mambo Beach Club, Jennifer Cook, Latin House, Mambo Beach, Mambo Beach Club,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları