Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Diyarbakır’ın Turizm potansiyeli değerlendirilecek

01 Mayıs, 2010 | 13:10

Diyarbakır’ın tanıtımına katkı sağlamak ve turizm potansiyelini açığa çıkarmak amacıyla birçok seyahat acentesi ve tur operatörleri ile turizm alanında faaliyet yürüten kurum ve kuruluşlar Diyarbakır’da buluşacak.

Gerçekleşecek olan turizm faaliyetleri sebebiyle Gazi Caddesi Pazar günü trafiğe kapatılacak.

Kent dinamiklerinin davetlisi olarak 100 kişiden oluşan TÜRSAB Seyahat Acentesi, Turizm Yatırımcıları, Tekstil Yatırımcıları 2 ve 3 Mayıs tarihlerinde Diyarbakır’da bir dizi etkinliğe katılacak. Diyarbakır’ın tarihi mekanlarını gezecek olan konuklar, 3 Mayıs’ta Sümerpark Resepsiyon Salonu’nda Diyarbakır Turizm Konferansı’na da katılacak.

Gelen tur operatörlerinin tarihi Suriçi’ni gezebilmeleri için Gazi Caddesi 2 Mayıs Pazar Günü saat 08.00’den 19.00’a kadar trafiğe kapatılacağı duyuruldu. Gazi Caddesi yalnızca acil durumlarda kullanılan ambulans ve itfaiye araçlarına açık olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
diyarbakır, Diyarbakır Gazi caddesi, Diyarbakır Gazi Caddesi Kapalı, Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Turizm, Diyarbakır Turizm Potansiyeli, Gazi Caddesi Pazar Günü, Turizm Gazetesi, Turizm Haber, TÜRSAB Seyahat Acentesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları