Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Divan Otelleri ‘nde bayram fırsatları

19 Ağustos, 2011 | 11:06

Divan Otelleri konuklarına, keyifli bir bayram yaşatmak amacıyla birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.

Divan İstanbul Asia, Divan Ankara, Divan Çorlu ve Divan Antalya bu fırsatlardan yararlanıp bayramının tadını çıkarmak isteyen konukları bekliyor.

Divan İstanbul Asia’da; Bayram boyunca çift kişilik deniz manzaralı Deluxe odada konaklama ücreti günlük 110 €. Bu fiyata açık büfe kahvaltı ve KDV dahil olup konaklama yapan misafirler Nerolie Spa&Fitness’ı (Türk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Jakuzi, Yağmur Odası, Fitness Salonu) ücretsiz olarak kullanabilecekler. Açık ve kapalı havuz kullanımı da yine ücretsiz olacak. Otelin sunduğu en keyifli avantajlardan biri de masaj ücretlerinde %25 indirim uygulanacak olması.

Divan Ankara’da bayram tatili boyunca iki kişilik kahvaltı dahil konaklama ücreti 169 TL. Bu ücrete; kablolu veya kablosuz internet kullanımı, kapalı otopark ve fitness salonu kullanımı da dahil. Ankara Fenerbahçe İncek tesislerinde de, iki kişilik kahvaltı dahil konaklama ücreti 139 TL. olarak belirlendi. Ücretsiz kablosuz internet, açık havuz, hamam, sauna ve fitness salonu kullanımı da yine bu ücrete dahil.

Divan Çorlu otelinde, bayrama özel bir kampanya yapıldı. Misafirler; “3 Gece Kal 2 Gece Öde” kampanyasından, 79 Euro gecelik oda fiyatı olarak yararlanabilecekler. Bayram programını kısa tutan misafirler için ise, gecelik oda fiyatı 60 Euro olarak belirlendi. Deluxe odalarda konaklamalara; ücretsiz kablosuz internet, fitness salonu kullanımı, açık büfe kahvaltı ve KDV dahildir.

Divan Antalya’da Akdeniz ve Toros dağlarının muhteşem manzarası eşliğinde bayramını geçirmeyi tercih eden misafirler için gecelik oda fiyatları; kahvaltı dahil tek kişilik 272 TL ve çift kişilik 340 TL olarak belirlendi. 26.08 – 04.09.2011 tarihleri arasında 5 gece ve üzeri konaklayan misafirlere oda-kahvaltı fiyatına yarım pansiyon konaklama imkanı sağlanacaktır. Yine aynı tarihlerde, 3 gece ve üzeri yarım pansiyon konaklamalar için ise 31.08 – 02.09.2011 tarihlerinde yapılacak yat turlarından birine ücretsiz katılım hakkı sunulacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz, Divan, Divan Ankara, Divan Antalya, Divan Çorlu, Divan Çorlu oteli, Divan İstanbul Asia, Divan Otelleri, Fin Hamamı, Fitness Salonu, Jakuzi, Sauna, Turizm Haberleri, Türk Hamamı, Yağmur Odası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları