Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Divan Oteli 5 yıldızlı değil Ay Yıldızlı”

17 Haziran, 2013 | 10:54

"Divan Oteli 5 yıldızlı değil Ay Yıldızlı" Polisin Gezi Parkı’na müdahalesinin ardından Divan Oteli’nin kapılarını açmasıyla direnişçiler içeriye sığınmıştı.

Yaşanan gergin saatlerlerin ardından polisin Divan Oteli’ni de ablukaya alması ve 2 kez içeri gaz bombası atması Dünya medyasında da büyük yankı buldu.

Eylemciler, Divan Otelin hem zemin katta hem de alt katta bulunan konferans salonlarına sığındılar. Otelde oluşturulan revirde gönüllü doktorlar tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar ambulanslarla hastanelere sevk edildi.

Gezi Parkının sığınağı ve hastanesi haline gelen Divan Oteli’ne sosyal medyadan teşekkür mesajları yağdı. Sosyal medyada Divan Oteli 5 yıldızlı değil Türkiye’nin Ay Yıldızlı oteli olarak seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Divan Oteli, Divan Oteli ay yıldızlı, Divan Oteli gaz bombası, Divan Oteli gezi, Divan Oteli gezi parkı, Divan Oteli haberleri, Divan Oteli revir, eylemciler, eylemciler Divan Oteli,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları