Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Divan Oteli 5 yıldızlı değil Ay Yıldızlı”

17 Haziran, 2013 | 10:54

"Divan Oteli 5 yıldızlı değil Ay Yıldızlı" Polisin Gezi Parkı’na müdahalesinin ardından Divan Oteli’nin kapılarını açmasıyla direnişçiler içeriye sığınmıştı.

Yaşanan gergin saatlerlerin ardından polisin Divan Oteli’ni de ablukaya alması ve 2 kez içeri gaz bombası atması Dünya medyasında da büyük yankı buldu.

Eylemciler, Divan Otelin hem zemin katta hem de alt katta bulunan konferans salonlarına sığındılar. Otelde oluşturulan revirde gönüllü doktorlar tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar ambulanslarla hastanelere sevk edildi.

Gezi Parkının sığınağı ve hastanesi haline gelen Divan Oteli’ne sosyal medyadan teşekkür mesajları yağdı. Sosyal medyada Divan Oteli 5 yıldızlı değil Türkiye’nin Ay Yıldızlı oteli olarak seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Divan Oteli, Divan Oteli ay yıldızlı, Divan Oteli gaz bombası, Divan Oteli gezi, Divan Oteli gezi parkı, Divan Oteli haberleri, Divan Oteli revir, eylemciler, eylemciler Divan Oteli,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları