Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Divan Otel’e Gezi olaylarındaki cesareti için ödül

07 Ekim, 2013 | 19:40

divan-otel-gezi-parki Gezi Parkı olayları sırasında eylemcilere kapılarını açan Divan Oteli’ne, PKF Hotelexperts tarafından otelcilik sektörünün en prestijli ödülü verildi.

Hürriyet gazetesinden Ali Mercimek’in haberine göre Dünya otelcilik sektöründe en prestijli ödüllerden sayılan “Hospitality Innovation Award” bu yıl Divan Otelleri’nin sahipleri Ali Koç ile Semahat Arsel’e verildi.

Merkezi Münih’te bulunan PKF Hotelexperts isimli kuruluş tarafından verilen ödülün çarşamba akşamı Münih’te yapılacak bir törenle sahiplerine takdim edileceği duyuruldu.

Ödülün gerekçesini açıklayan PKF Genel Başkanı Michael Widman, Koç Grubu’nun son 100 yılda Türkiye’nin en büyük şirketlerini kurduğuna dikkat çekerek, “Divan Otelleri küçük fakat imajı büyük 11 otel ve 1447 yataktan oluşuyor. Bunun yanı sıra Divan Oteli ve Koç Ailesi son Gezi Parkı protestolarında sivil dayanışma ve cesaretin önemli bir örneğini göstermiş, misafirperverliğin kriz anlarında da ne kadar gerekli olduğunu kanıtlamıştır” dedi.

2007 yılından beri verilen “Hospitality Innovation Award”, uluslararası otelcilik alanında gösterilen başarı ve sosyal angajmanlar baz alınarak veriliyor.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Koç, Ali Koç Divan Oteli, Divan Otel, Divan Otel Gezi parkı, Divan Oteli, Divan Oteli cesaret ödülü, Divan Oteli gezi parkı, Divan Oteli ödül, gezi, Gezi Parkı, Gezi Parkı olayları, Hospitality Innovation Award, koç grubu, PKF Hotelexperts,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları