Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Divan Otel’e Gezi olaylarındaki cesareti için ödül

07 Ekim, 2013 | 19:40

divan-otel-gezi-parki Gezi Parkı olayları sırasında eylemcilere kapılarını açan Divan Oteli’ne, PKF Hotelexperts tarafından otelcilik sektörünün en prestijli ödülü verildi.

Hürriyet gazetesinden Ali Mercimek’in haberine göre Dünya otelcilik sektöründe en prestijli ödüllerden sayılan “Hospitality Innovation Award” bu yıl Divan Otelleri’nin sahipleri Ali Koç ile Semahat Arsel’e verildi.

Merkezi Münih’te bulunan PKF Hotelexperts isimli kuruluş tarafından verilen ödülün çarşamba akşamı Münih’te yapılacak bir törenle sahiplerine takdim edileceği duyuruldu.

Ödülün gerekçesini açıklayan PKF Genel Başkanı Michael Widman, Koç Grubu’nun son 100 yılda Türkiye’nin en büyük şirketlerini kurduğuna dikkat çekerek, “Divan Otelleri küçük fakat imajı büyük 11 otel ve 1447 yataktan oluşuyor. Bunun yanı sıra Divan Oteli ve Koç Ailesi son Gezi Parkı protestolarında sivil dayanışma ve cesaretin önemli bir örneğini göstermiş, misafirperverliğin kriz anlarında da ne kadar gerekli olduğunu kanıtlamıştır” dedi.

2007 yılından beri verilen “Hospitality Innovation Award”, uluslararası otelcilik alanında gösterilen başarı ve sosyal angajmanlar baz alınarak veriliyor.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Koç, Ali Koç Divan Oteli, Divan Otel, Divan Otel Gezi parkı, Divan Oteli, Divan Oteli cesaret ödülü, Divan Oteli gezi parkı, Divan Oteli ödül, gezi, Gezi Parkı, Gezi Parkı olayları, Hospitality Innovation Award, koç grubu, PKF Hotelexperts,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları