Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı

16 Aralık, 2009 | 13:34

Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı.

Divan İstanbul Asia Pendik'te açıldı 231 oda, 1 başkanlık süiti, ismini Türk sanat müziği makamlarından alan 11 toplantı salonu olan otel 125 milyon $’a maloldu.

Pendik’te yer alan Divan İstanbul Asia’nın resmi açılış töreninde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Şahsuvaroğulları’nın İstanbul’un Anadolu Yakası’nda büyük bir yatırım kararı aldıklarında kendilerine işletme teklifinde bulunduklarını ve kendilerinin de kabul ettiğini kaydetti.

Divan otellerinin işletmeci olarak yatırımlarına devam edeceğini söyleyen Semahat Arsel, Elmadağ’da kendilerine ait otelde yeniden yapım çalışmalarının devam ettiğini hatırlattı. Otelin önce bir kısmını yenilemeyi düşündüklerini ancak daha sonra tamamını yenilemeye karar verdiklerini belirten Arsel, “Yarım yamalak daha pahalıya maloluyor” dedi.

Arsel, Elmadağ’daki otellerini 2011’in ilk ayında açmayı planladıklarını, yenilemenin 50 milyon dolara malolduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asia Pendik’te açıldı, Divan Asia Pendik, Divan İstanbul Asia Pendik, Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Semahat Arsel, Semahat Arsel Divan, Semahat Arsel Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları