Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı

16 Aralık, 2009 | 13:34

Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı.

Divan İstanbul Asia Pendik'te açıldı 231 oda, 1 başkanlık süiti, ismini Türk sanat müziği makamlarından alan 11 toplantı salonu olan otel 125 milyon $’a maloldu.

Pendik’te yer alan Divan İstanbul Asia’nın resmi açılış töreninde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Şahsuvaroğulları’nın İstanbul’un Anadolu Yakası’nda büyük bir yatırım kararı aldıklarında kendilerine işletme teklifinde bulunduklarını ve kendilerinin de kabul ettiğini kaydetti.

Divan otellerinin işletmeci olarak yatırımlarına devam edeceğini söyleyen Semahat Arsel, Elmadağ’da kendilerine ait otelde yeniden yapım çalışmalarının devam ettiğini hatırlattı. Otelin önce bir kısmını yenilemeyi düşündüklerini ancak daha sonra tamamını yenilemeye karar verdiklerini belirten Arsel, “Yarım yamalak daha pahalıya maloluyor” dedi.

Arsel, Elmadağ’daki otellerini 2011’in ilk ayında açmayı planladıklarını, yenilemenin 50 milyon dolara malolduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asia Pendik’te açıldı, Divan Asia Pendik, Divan İstanbul Asia Pendik, Divan İstanbul Asia Pendik’te açıldı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Palmira Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Semahat Arsel, Semahat Arsel Divan, Semahat Arsel Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları