Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Disneyland turu sonrası İtalya plajları!

23 Haziran, 2015 | 14:36

Ünlü şarkıcı Mariah Carey, Disneyland Turu sonrası İtalya’nın tatil cenneti Capri adasının yolunu tuttu.

Geçtiğimiz günlerde çocuklarıyla birlikte Disneyland Turu yapan 45 yaşında şarkıcı, yine çocukları ve bir grup arkdaşılya birlikte İtalya plajlarında görüntülendi.

Akdeniz’in muhteşem doğası ve görkemli kayalıklarının çevrelediği Capri adasında tatil yapan Mariah Carey, deniz ve güneşin tadını çıkarırken zengin sualtına sahip adada dalış yapmaktan da geri kalmadı. Çocuklarıyla bir hayli güzel vakit geçiren şarkıcı,  dalış sonrası tekneye binerken küçük bir kaza geçirdi.

Tekneye çıkmaya çalıştığı sırada bikinisinin üstü aşağıya doğru kayan Mariah Carey, üstsüz görüntülenmekten son anda kurtudu. Bu arada şerkıcıyla ilişki yaşadıkları iddia edilen James Packer da Mariah Carey’e İtalya turu sırasında eşlik ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Disneyland Turu, Disneyland Turu amerika, Disneyland Turu fransa, Mariah Carey, Mariah Carey bikini, Mariah Carey capri adası, Mariah Carey çocukları, mariah carey haberleri, Mariah Carey italya, Mariah Carey kimdir, Mariah Carey tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları