Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Disneyland Paris 25.yılını Kutlamaya Hazırlanıyor

11 Şubat, 2017 | 08:04

disneyland paris

Disneyland Paris 25.yılını kutlamaya  hazırlanıyor

Her yıl bir çok turisti ağırlayan Disneyland Paris 25.yılını kutlamaya hazırlanıyor. 300 milyon turiste ve 15000 çalışanı ile 25.nci yılını dolduran Disneyland Paris. 26 mart ile başlayacak kutlamalar 12 nisan gününe kadar devam edecek.

25 yılını dolduran Disneyland Paris, bu süre zarfında milyonlarca kişiyi ağırlayan Avrupa’nın en büyük eğlence merkezi haline geldi. Disneyland Paris, 2 park, 55 restoranlı ve bir otel ile hizmet vermekte. 2016 yılında, Disneyland Paris 13,4 milyon ziyaretçi ağırladı. Disneyland Paris’in 25 yıl tam çeyrek asırlık kutlamasını görmek isteyenler 26 mart ila 12 nisan arasında bulunmak için rezervasyon yapmaya başladılar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
25.yıl kutlama, Disneyland, Disneyland Paris,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları