Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Disneyland karakterleri çocuklarla buluştu

05 Mayıs, 2014 | 11:10

Disneyland’in en ünlü karakterleri Mickey ve Minnie Mouse, Ankara’da düzenlenen bir etkinlikte başkentli çocuklarla buluştu.

Paris Disneyland’den gelen dünyaca ünlü çizgi film karakterleri Mickey ve Minnie Mouse, Panora AVM’de düzenlenen etkinlikte Başkentli çocuklarla buluştu.

Paris Disneyland’den Panora Alışveriş Merkezi’ne gelen sevilen Disney karakterleri Mickey ve Minnie, Ankara cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin çocuklarıyla özel bir organizasyonda bir araya geldi.

Hürriyet’in haberine göre, Ankaralı çocuklarla ilk kez buluşan Mickey ve Minnie ile tanışma fırsatı yakalayan minik ziyaretçiler, kendileri için özel olarak hazırlanan aktivite alanına kırmızı halıdan geçerek geldi. Çocuklar, Mickey ve Minnie temalı oyuncaklar, puzzle’lar ve oyun hamurlarıyla eğlenirken, anneleri ile birlikte boyama aktiviteleri ve resim atölyelerine de katıldı

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Disneyland, Disneyland Ankara, Disneyland eğlence parkı, Disneyland haberleri, Disneyland karakterleri, Disneyland Paris, Disneyland Turu, Mickey, Mickey mouse, Mickey mouse Disneyland, Minnie Mouse, Panora AVM, Panora AVM ankara, Paris Disneyland, Paris Disneyland turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları