Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Disneyland karakterleri çocuklarla buluştu

05 Mayıs, 2014 | 11:10

Disneyland’in en ünlü karakterleri Mickey ve Minnie Mouse, Ankara’da düzenlenen bir etkinlikte başkentli çocuklarla buluştu.

Paris Disneyland’den gelen dünyaca ünlü çizgi film karakterleri Mickey ve Minnie Mouse, Panora AVM’de düzenlenen etkinlikte Başkentli çocuklarla buluştu.

Paris Disneyland’den Panora Alışveriş Merkezi’ne gelen sevilen Disney karakterleri Mickey ve Minnie, Ankara cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin çocuklarıyla özel bir organizasyonda bir araya geldi.

Hürriyet’in haberine göre, Ankaralı çocuklarla ilk kez buluşan Mickey ve Minnie ile tanışma fırsatı yakalayan minik ziyaretçiler, kendileri için özel olarak hazırlanan aktivite alanına kırmızı halıdan geçerek geldi. Çocuklar, Mickey ve Minnie temalı oyuncaklar, puzzle’lar ve oyun hamurlarıyla eğlenirken, anneleri ile birlikte boyama aktiviteleri ve resim atölyelerine de katıldı

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Disneyland, Disneyland Ankara, Disneyland eğlence parkı, Disneyland haberleri, Disneyland karakterleri, Disneyland Paris, Disneyland Turu, Mickey, Mickey mouse, Mickey mouse Disneyland, Minnie Mouse, Panora AVM, Panora AVM ankara, Paris Disneyland, Paris Disneyland turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları