Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Disneyland 60 yaşında!

20 Haziran, 2015 | 10:10

Rüyaların gerçek olduğu büyülü eğlence merkezi Disneyland, 60’ıncı yaşını masal kahramanlarının ışıklarla renklendirildiği muhteşem şovlarla kutluyor.

ABD’nin Anaheim kentinde 17 Temmuz 1955’te kurulan Disneyland 60 yaşında! Dünyanın en büyük eğlence parkı ve en önemli turizm merkezlerinden olan Disneyland’ın 60’ıncı kuruluş yılında birbirinden ilginç ve eğlenceli şovların yer aldığı etkinlikler düzenleniyor.

Walt Disney’in anısına Disney California Adventures tarafından organize edilen kutlamalar kapsamında Disney’in en sevilen kahramanlarının rengarek ışıklar altında gerçekleştirdiği şovlar görülmeye değer.

Mickey Mouse’dan Donald Duck’a çocukların sevgilisi olmuş Disney karakterleri, etkinliğe katılan binlerce kişiye unutamayacakları anlar yaşattı. Özellikle Disney kahramanlarının geçit töreni, büyük bir beğeni ile takip edildi. Walt Disney’in büyülü dünyası için tıklayın

İşte muhteşem kutlamadan muhteşem görüntüler;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD turu, Disney California Adventures, Disney karakterleri, Disneyland, Disneyland 60, Disneyland 60 yaşında, Disneyland amerika, Disneyland kutlama, Disneyland Paris, Disneyland Turu, Donald Duck, Donald Duck disney, Mickey mouse, Mickey Mouse disney, Walt Disney, Walt Disney kimdir, Walt Disney Stüdyoları, Walt Disney World,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları