Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Diplomatik çift balayı için Yunan Adaları’nda

28 Temmuz, 2009 | 13:37

Diplomat düğün Türkiye’nin Rusya Novorosisk Başkonsolosu Deha Erpek ve Karadağ’daki Türk Büyükelçiliği’nde görev yapan Funda Çelen şık bir düğünle evlendi.

Her ikisi de diplomat olan Erpek ve Çelen çifti, düğünün ardından balayı için Yunan Adaları’na, oradan da görev yerlerine döndü. Çift, aynı ülkede görev yapabilmek için 2010 yılındaki tayin dönemini bekliyor.

Deha Erpek ve Funda Çelen çifti Dışişleri Bakanlığı’nda görev yaparken tanıştılar. Her ikisi de diplomat olan Erpek ve Çelen, görevleri nedeniyle Rusya’ya ve Karadağ’a tayin oldular. Farklı ülkelerde görev yapan çift, hayatlarını birleştirme kararı alarak, Ankara’da evlendiler. Avenue havuz başında gerçekleşen görkemli düğüne çiftin çok sayıda yakını ve meslektaşı katıldı. Havuzun ortasındaki platforma kurulan nikah masasına alkışlar eşliğinde gelen diplomat çiftin şahitliğini Ömer Özbay ve Şahin Koşar üstlendi. Çift, nikahın ardından ilk danslarıyla büyük beğeni kazandı.

Başkentteki şık düğünün ardından Erpek ve Çelen çifti, balaylarını geçirmek üzere Yunan Adaları’na gitti. Balayından sonra görev yerlerine dönecek olan çift, aynı ülkede çalışabilmek için 2010 yılındaki tayin dönemini bekliyor. Çift, her mesleğin cilveleri olduğunu belirtirken, aradaki mesafenin önemli olmadığını ve birbirlerini çok sevdiklerini dile getirdi. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, tayin dönemini sabırsızlıkla bekliyor.

Düğün için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Oldukça güzel bir atmosferde gerçekleşen gecede, zengin bir açık büfe yemek mönüsü hazırlanmıştı. Konuklar, yemeklerini yiyip, içkilerini yudumlarken koyu sohbetler ettiler. (Hürriyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Deha Erpek, Funda Çelen, Ömer Özbay, Şahin Koşar, Yunan Adaları, Yunan Adaları Balayı, Yunan Adaları balayı turu, Yunan Adaları Gezisi, Yunan Adaları Oteller, Yunan Adaları tatili, Yunan Adaları Turları, Yunan Adaları ucuz turlar,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları