Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dinozor Turizmcinin Anıları

24 Kasım, 2017 | 16:37

Akdeniz Turizminin duayenlerinden Adil Gürkan’ın anılarını ve değerlendirmelerini topladığı kitabı Dinozor Turizmcinin Anıları satışa çıktı.

35 yıldır Antalya turizmine hizmet eden Adil Gürkan kitabında beceriksizlikleri eleştirdiğini, geçmişi sağlıklı bir şekilde değerlendirmeye çalıştığını belirtti. En başta kendisini eleştirdiğini ifade eden yazar, kitapta mizah öykülerine, acı tatlı anılara da yer verdiğini sözlerine ekledi.

Halen Kilit Hospitality Grup bünyesinde aktif çalışma hayatını sürdüren Adil Gürkan grupta Kurumsal İletişim ve Eğitim Direktörü olarak görev yapıyor.

Kitabının içerik olarak bir Kirli Çıkın olarak görülebileceğini söyleyen Adil Gürkan, yazıları arasında sos tariflerinden inovasyon önerilerine kadar geniş bir yelpazeden konular olduğunu ifade etti.

Yazar, turizmci dostlarına söyle seslendi;

“Evet Sevgili Dostlarım. Değerli turizmci kardeşlerim. Ustalarım. Bende bir heyecan sormayın gitsin. Nasıl olmasın ki? Az önce Google’da adımı ve kitabımı aradım. Bir sürü link çıktı. En hesaplısı kitap yurdu ve Sözcü Kitap Eh bunca yıllık hukukumuza dayanarak bir an önce alıp okumanızı ve akabinde dönüp bana bin türlü saydırmanızı bekliyorum.. Selam ve saygı ile…”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adil Gürkan, Akdeniz Turizmi, Dinozor Turizmcinin Anıları, Yeni Kitap,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları