Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dinopark’a büyük ilgi!

20 Mayıs, 2015 | 09:37

Kemer Göynük’de yer alan alternatif turizmin en güzel örneklerinden olan Dinopark, özellikle çocukların akınına uğruyor.

Antalya’da bulunan çeşitli organizasyon firmaları ve okullar hafta sonlarını daha yoğun olmak üzere Dinopark’ı hınca hınç dolduruyor. İlgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Dinopark Genel Müdürü Haktan Ekinci “ Dinopark’a gösterilen ilgiden son derece memnunuz. Özellikle son iki ayda yaptığımız çalışmalarla; Antalya’da çeşitli organizasyon firmaları ve okullar ile yaptığımız işbirliği ile iyi bir yol kat ettik. Hafta sonları oluşan yoğunluk görülmeye değer. Ayrıca bölgemize tatile gelen yabancı misafirlerimiz de Dinopark’ı görmeden geçmiyor ” dedi.

Amacımız öncelikle gelen misafirlerimize önce kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmak

Hedeflerinin öncelikle kaliteli ve nitelikli bir hizmet olduğuna dikkat çeken, Ekinci Antalya’da yaşayanları özellikle hafta sonları hem kahvaltıya hem de çocukların unutmayacağı bir güne davet ettiklerini belirterek “Amacımız öncelikle gelen misafirlerimize önce kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunabilmek. Özellikle hafta sonları cumartesi ve Pazar günleri müthiş bir kahvaltı atmosferimiz var. Biz istiyoruz ki, Antalya’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza atlasınlar arabalarına çocuklarını alsınlar gelsinler. Burada nefis bir açık büfe kahvaltımız var. Tüm kahvaltı çeşitlerini açık büfemizde bulabilirler. Kendileri kahvaltılarını yaptıktan sonra çocuklarını bıraksınlar. Doğal ortam içerisinde, yeşillikler içerisinde , dinozorlar ile birlikte çocuklar doyasıya eğleniyorlar. Mevcut personelimiz, animatör arkadaşlarımız her aktivitenin başında yardımda bulunmaktalar. Anne babalar kahvaltı sonrasında çay ve kahvelerini yudumlarken, gazetelerini okurlarken çocukları da parkımızda güvende eğlenebilirler. İddia ediyorum ki; bunu deneye aileler bir daha buradan vazgeçemeyecekler”

Bölgemizde Rus turizmi yoğunlukta olduğu için, bu yıl son dönem yaşanan krizin de etkisi ile bu Pazarda ciddi düşüşler var!

Sezonu da değerlendiren Dinopark Genel Müdürü Haktan Ekinci “ Sezonu yerli ve yabancı turist şeklinde iki parçada düşünebiliriz. Malum bölge olarak Rus turizmi yoğunlukta olduğu için, bu yıl son dönem yaşanan krizin de etkisi ile bu Pazarda ciddi düşüşler var. Geçen yıl ekim, kasım aylarında başlayan krizle bugünlere geldik. Etkisini de çok ciddi göstermeye başladı. Ancak son bir ayda Rublenin dolar karşısındaki kısmi olarak değer kazanması önümüzdeki üç aylık süreçte, son iki aydaki kadar yıkıcı olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de temkinli olmak gerekiyor. Özellikle son iki ayda yaptığımız çalışmalarla, yerli turiste Antalya’da çeşitli organizasyon firmaları ve okullar ile yaptığımız işbirliği çalışmaları ile iyi bir yol kat ettik. Daha da iyisi için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dinopark, Dinopark antalya, Dinopark kemer, Dinopark kemer göynük, Dinopark nerde, Kemer Göynük,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları