Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dilek Hanif Fransa’da türk modasını temsil edecek

25 Aralık, 2009 | 17:10

Dilek Hanif Fransa'da türk modasını temsil edecek ”Fransa’da Türkiye Mevsimi” etkinlikleri kapsamında Modacı Dilek Hanif de Paris Haute Couture Haftası’na Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile katılacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, modacı Dilek Hanif’in geleneksel çizgileri modern tasarımlarla buluşturduğunu belirterek, ”Bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bizim olanı evrensel ölçütlere uygun yeniden ürettiğimiz zaman dünya bizi ayakta alkışlayacak” dedi.

Modacı Dilek Hanif’in, 27 Ocak 2010’da Paris Haute Couture Haftası’nda ilkbahar/yaz koleksiyonu ile Türkiye’yi temsil edecek olması dolayısıyla düzenlenen toplantıda konuşan Ertuğrul Günay, ”Fransa’da Türkiye Mevsimi” etkinlikleri çerçevesinde Türkiye’nin kültür ve tarih zenginliklerinin çağdaş yaklaşımlarla desteklenerek izleyicilere sunulduğunu anlattı.

Bunun olumlu katkıları olduğunu dile getiren Ertuğrul Günay, dünyada ekonomik kriz sebebiyle turizmde ciddi bir gerileme olmasına rağmen Fransa’dan Türkiye’ye gelenlerde artış olduğunu söyledi.

Erturul Günay, İstanbul’da bir tekstil ve moda müzesi hayal ettiğini belirterek, bunun için Teşvikiye’de bir yer belirlediğini ama henüz alamadığını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dilek Hanif, Dilek Hanif Ertuğrul Günay, Dilek Hanif Fransa, Dilek Hanif Paris Moda, Erturul Günay, Erturul Günay Fransa, Fransa'da Türkiye Mevsimi, Modacı Dilek Hanif, Paris Haute Couture Haftası, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları