Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dikili – Midilli Adası Feribot Seferleri Başladı

26 Nisan, 2017 | 00:07
Midilli Adası

Midilli Adası

 

İzmir İlçesi Dikili Yunanistan’ın Midilli Adası Arasında 25 Nisan İle Birlikte Feribot Seferleri Başladı

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’un girişimleri ile hayata geçirilen ve Bergama Ticaret Odası ile Bergama Belediyesinin de destek verdiği proje kapsamında her salı, Dikili ile Midilli limanları arasında karşılıklı deniz seferleri gerçekleştirilecek.

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, Dikili-Midilli deniz seferlerinin 25 Nisan’da başlama müjdesini, ” Bir rüyayı daha gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir yapılmayan ve bir daha yapılamaz denilen Dikili-Midilli deniz seferleri 25 Nisan bugün barış şiarıyla yeniden başlayacak” dedi.

Midilli Ege Denizinin Büyük Yunan Adalarından Biri

Midilli, Yunanistan’a bağlı olan büyük bir adadır. Midilli adası Türkiye’ye yakın olaan adalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Midilli adası gibi Türkiye’den diğer Yunan adalarına da feribot seferleri yapılmaktadır. Kapıda vize uygulaması ile adalara giriş vizelerini kapıda alabilirsiniz. Ada’da taze deniz mahsulleri ve günümüze kadar uzanan tarihi Türkler tarafından ilgi görmektedir.

Yunan Adalarında Kapıda Vize Ve En İyi Fiyat Garantisi WTS’de

Kapıda vize ve tur gibi imkanları sağlayan Türk acenteleri bulunmaktadır. Bu acentelerin önde gelenlerden biri           ( WTS ) World Travel Service firmasıdır. WTS‘nin sunduğu Yunan adaları hizmeti en iyi fiyat garantisi ile  yunan adalarına gitmek isteyen kişilere avantajlı paketler sunmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dikili, Feribot Seferleri, Midilli adası, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları