Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DiKA, turizmcileri Midyat’ta bir araya topladı

07 Aralık, 2010 | 11:44

Mardin, Siirt, Şırnak ve Batman’da bulunan turizmciler 10-13 Şubat 2011 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Sehayat Fuarı(EMİTT) öncesinde Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) evsahipliğinde biraraya geldi.

Toplantıda bölgenin tanıtımına yönelik tahsis edilen 252 metrekare stant alanında neler yapılacağı konuşuldu.

DİKA Tanıtım ve İşbirliği Birim Başkanı Selim Duran başkanlığında başlayan toplantıya Midyat Kaymakamı Fatih Akkaya’nın yanı sıra, EMİTT fuarı hazırlıkları kapsamında DİKA ile birlikte turizm danışmanı Mustafa Çakır ile Mardin, Siirt, Şırnak ve Batman kültür ve turizm müdürleri, turizm işletmecileri ve kalkınma ajansı uzman kadrosu katıldı. Tanıtım ve işbirliği Birim Başkanı Selim Duran da toplantıda bir konuşma yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Batman, Dicle Kalkınma Ajansı, DiKA, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Sehayat Fuarı, EMİTT, Fatih Akkaya, Mardin, Midyat, Siirt, Şırnak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları