Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Die Welt, Türkiye Turizm eki yayınladı

04 Mart, 2014 | 15:09

almanya-turkiye-turizm Almanya’nın en etkili ve en çok okunan gazetelerinden biri olan Die Welt, Global Connection ekiyle Türk turizminin tanıtımına katkı yaptı. Die Welt, 1,5 milyon okura ulaşıyor.

“Global Connection” (GC) adıyla hazırlanan “Türkiye tanıtım eki”, Rusya ve BAE’nin yanısıra Almanya’da da, ilgili ülkenin en etkili gazeteleri ile birlikte okuyuculara ulaşıyor.

Global Connection, sahip olduğu içeriği ile de tekstilden turizme, dış ticaretten kültüre kadar Türkiye’ye yönelik olumlu algının güçlenmesine katkı yapıyor.

ALMANYA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın stratejik desteği ile Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, THY, Maxxroyal otelleri, Voyage otelleri, AHK ve Argos in Cappadocia otelinin katkılarıyla Die Welt’in eki olarak yayınlanan GC, tüm turizm dünyasının gözü Berlin’deyken Türkiye’yi anlatıyor ve Almanları Türkiye’ye davet ediyor.

ITB Berlin 2014 Fuarı’ndan bir gün önce yayınlanan GC, fuara katılan 180 Türk firması ile kamu kurum ve kuruluşlarının tanıtım çabalarına da destek veriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya Turizm, Almanya turları, Die Welt, Die Welt almanya, Die Welt gazetesi, Die Welt turizm, Die Welt türkiye, Global Connection, ITB Berlin, ITB Berlin 2014 Fuarı, Türkiye turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları