Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Didim Turizm Derneği hizmet binasına kavuştu

09 Ekim, 2009 | 12:21

Didim Turizm Dernegi 22 yıllık Didim Turizm Derneği, hizmet binasına sonunda kavuştu.

Altınkum’da Çamlık Ormanı’nın içerisinde yapılan ahşap prefabrik binanın açılış törenine, Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Cumhuriyet Başsavcısı Sacit Akdağ, Jandarma Bölük Komutanı Şener Mavzer, dernek üyeleri ve turizmcilerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, 22 yıldır olumsuz giden ekonomik şartlara rağmen ayakta kalabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ”Bir bina yapma fikri çıktığında, Belediye Başkanımız Mümin Kamacı’yı ziyaret ettik. Bizlerden daha büyük bir çabayla ve hızla davrandı. Bütün zorlukları aştık. Bugün buradayız. Aslında bugün fiziki anlamda bir yeri açarken, köhneleşmiş bir zihniyetin de kapanışını gerçekleştiriyoruz. Her ne kadar turizmin ülke için çok önemli bir sektör olduğu söylense de, gereken değer verilmiyor” dedi.

Belediye Başkanı Mümin Kamacı ise turizmin hata kabul etmediğini, turizmden para kazanan insanların kendilerine çeki düzen vermesi gerektiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Didim, Didim Belediye Başkanlığı, Didim Turizm, Didim Turizm Derneği, Mümin Kamacı, Sacit Akdağ, Sektörel Turizm Haberleri, Şener Mavzer, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları