Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Didim Turizm Derneği hizmet binasına kavuştu

09 Ekim, 2009 | 12:21

Didim Turizm Dernegi 22 yıllık Didim Turizm Derneği, hizmet binasına sonunda kavuştu.

Altınkum’da Çamlık Ormanı’nın içerisinde yapılan ahşap prefabrik binanın açılış törenine, Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Cumhuriyet Başsavcısı Sacit Akdağ, Jandarma Bölük Komutanı Şener Mavzer, dernek üyeleri ve turizmcilerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, 22 yıldır olumsuz giden ekonomik şartlara rağmen ayakta kalabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ”Bir bina yapma fikri çıktığında, Belediye Başkanımız Mümin Kamacı’yı ziyaret ettik. Bizlerden daha büyük bir çabayla ve hızla davrandı. Bütün zorlukları aştık. Bugün buradayız. Aslında bugün fiziki anlamda bir yeri açarken, köhneleşmiş bir zihniyetin de kapanışını gerçekleştiriyoruz. Her ne kadar turizmin ülke için çok önemli bir sektör olduğu söylense de, gereken değer verilmiyor” dedi.

Belediye Başkanı Mümin Kamacı ise turizmin hata kabul etmediğini, turizmden para kazanan insanların kendilerine çeki düzen vermesi gerektiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Didim, Didim Belediye Başkanlığı, Didim Turizm, Didim Turizm Derneği, Mümin Kamacı, Sacit Akdağ, Sektörel Turizm Haberleri, Şener Mavzer, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları