Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Didim 100 bini geçecek

10 Temmuz, 2009 | 15:10

Didim Aydın’ın Didim ilçesi turizm sezonundan mutlu ve umutlu.

Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, ”Her yıl ilçemize gelen yabancı turist sayısı artıyor. Sayının bu yıl 100 bini geçeceğini tahmin ediyoruz” dedi.

Atabay, yıllardır sabırla göstermiş oldukları çabaların karşılığını yavaş yavaş almaya başladıklarını belirterek  ”Kaymakamlığı, belediyesi, turizmcileri ve halkıyla bir kıyı ilçesini bir turizm kentine dönüştürme gayretlerimiz devam ediyor. Geriye dönüp baktığımızda bazı sorunlar dışında bunu başardığımızı söyleyebilirim. Bugün artık yerli turistin yanında, her yıl ilçemize gelen yabancı turist sayısı artıyor. Sayının bu yıl 100 bini geçeceğini tahmin ediyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aydın, Aydın Didim, Deniz Atabay, Didim, Didim otelleri, Didim Turizm Derneği, Didim'te tatil, Sektörel Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları