Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Didier Drogba, THY reklamında (Video)

15 Kasım, 2014 | 09:31

THY, Kobe Bryant ve Lionel Messi’nin ardından Didier Drogba’yı da reklam filminde oynattı. Büyük ilgi gören filmde Drogba ile Messi arasındaki ‘seyahat ve yemek rekabeti’ anlatılıyor.

Bir dönem Galatasaray’ın da formasını giydikten sonra tekrar yıldızının parladığı İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea’ye dönen Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba, THY reklamında rol aldı.

Drogba’nın Barcelona‘nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi ile rekabete girdiği reklam filmi, kısa sürede pek çok kişi tarafından izlendi.

İşte O reklam;

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Öte yandan THY açıklamasına göre, çok yakında izleyicilerin reklamda gösterilen yerlere seyahat etme imkanı kazanmak için kendi lezzet yolculuklarından kareler yükleyecekleri yeni bir yarışma başlatacak. Yarışmanın açılışını 18 Kasım’da kendi favori yemekleriyle Drogba ve Messi yapacak. Böylece insanlara yeni yerlere seyahat etmeleri için esin kaynağı olacak dünyanın en maceralı lezzet haritasının çıkarılması amaçlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Didier Drogba, Didier Drogba chelsea, Didier Drogba galatasaray, Didier Drogba messi, Didier Drogba thy, ingiltere premier lig, İngiltere Premier Lig maçları, Lionel Messi, Lionel Messi reklam, Lionel Messi thy, THY, THY drogba reklam, THY reklam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları