Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dev TUI Gemisi Yunanistan’dan Sonra Bodrum’a Yanaştı

03 Temmuz, 2017 | 06:55
Mein Schiff 2

Mein Schiff 2

 

TUI’nin dev gemisi “Mein Schiff 2” isimli kruvaziyer Yunanistan’ın Mykonos Adası Turu’ndan sonra Bodrum’a yanaştı.

 

Dev TUI Gemisi Yunanistan’dan Sonra Bodrum’a Yanaştı

 

Yunanistan’ın Mykonos Adası’ndan gelen 265 metre uzunluğundaki gemi, Paşatarlası mevkisindeki iskeleye yanaştırıldı. Gemide çoğu Alman 2 bin 142 yolcu ile 811 personel bulunduğu belirtildi.

Bu sezon ilçeye dördüncü seferini düzenleyen gemiden inen turistler, gümrük işlemlerinin ardından sahilde yürüyüş yaptı. Şehir turuna çıkan turistlerden bazıları ilçe merkezini gezerken bazıları da Kumbahçe sahilinden denize girerek güneşlendi.

İlçenin tarihi yerlerinde hatıra fotoğrafları çektiren turistlerden bir kısmı, Kumbahçe iskelesindeki  günlük tur tekneleriyle mavi tura çıktı. Bu sezon Bodrum’a toplam 12 sefer yapacağı bildiren kruvaziyerin, akşam saatlerinde İtalya’nın Katanya şehrine hareket edeceği öğrenildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, TUI Gemisi, Yunanistan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları