Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dev TUI Gemisi Yunanistan’dan Sonra Bodrum’a Yanaştı

03 Temmuz, 2017 | 06:55
Mein Schiff 2

Mein Schiff 2

 

TUI’nin dev gemisi “Mein Schiff 2” isimli kruvaziyer Yunanistan’ın Mykonos Adası Turu’ndan sonra Bodrum’a yanaştı.

 

Dev TUI Gemisi Yunanistan’dan Sonra Bodrum’a Yanaştı

 

Yunanistan’ın Mykonos Adası’ndan gelen 265 metre uzunluğundaki gemi, Paşatarlası mevkisindeki iskeleye yanaştırıldı. Gemide çoğu Alman 2 bin 142 yolcu ile 811 personel bulunduğu belirtildi.

Bu sezon ilçeye dördüncü seferini düzenleyen gemiden inen turistler, gümrük işlemlerinin ardından sahilde yürüyüş yaptı. Şehir turuna çıkan turistlerden bazıları ilçe merkezini gezerken bazıları da Kumbahçe sahilinden denize girerek güneşlendi.

İlçenin tarihi yerlerinde hatıra fotoğrafları çektiren turistlerden bir kısmı, Kumbahçe iskelesindeki  günlük tur tekneleriyle mavi tura çıktı. Bu sezon Bodrum’a toplam 12 sefer yapacağı bildiren kruvaziyerin, akşam saatlerinde İtalya’nın Katanya şehrine hareket edeceği öğrenildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, TUI Gemisi, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları