Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dev ihale sonuçlandı

24 Temmuz, 2013 | 12:01

Dev ihale sonuçlandı Haliç Yat Limanı ve Kompleksi Projesi ihalesi sonuçlandı.

Dev ihaleyi, Sembol-Ekopark Turizm-Fine Otel Ortak Girişim Grubu 1 milyar 346 milyon dolar artı KDV bedelle kazandı.İstanbul Haliç Yat Limanı ve Kompleksi Projesi ihalesi, 20. turda Cengiz İnşaat-Taca İnşaat-Galeri Kristal Ortak Girişim Grubu’nun ihaleden çekilmesinin ardından sona erdi.

İhaleyi kazanan Fine Otelcilik, işadamı Fettah Tamince’nin sahibi olduğu Rixos Otelleri’nin iştiraki.

İhaleyle birlikte İstanbul Haliç’teki Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalma tarihi tersaneleri yat limanına dönüştürülecek. Ayrıca 5 yıldızlı iki otel, dükkanlar, restoranlar, kongre ve kültür merkezleri, sinema ve eğlence tesisleri, bin kişilik cami ve otopark yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dev ihale, Dev ihale sonucu, Fettah Tamince, Haliç Tersanesi, Haliç Tersanesi yat limanı, haliç tershanesi, Haliç yat limanı, haliç yat limanı ihale, haliç yat limanı ihalesi, Osmanlı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları