Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dev finalin biletleri satışa çıkıyor

04 Mart, 2015 | 11:46

Berlin Olimpiyat Stadı’nda, 6 Haziran’da oynanacak 2015 UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı için bilet satışı yarın başlıyor.

UEFA’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, 70 bin 500 kapasiteli Berlin Olimpiyat Stadı’nda, finalist takımlara 20’şer bin bilet ayrılacak. Biletlerin 6 bini futbolseverlere, kalanı ise UEFA, ulusal federasyonlar, ticari ortaklar ve medya kuruluşlarına verilecek.

NationalTurk’ün haberine göre; Fiyatları 70 ila 390 avro arasında değişen biletler için 23 Mart Pazartesi gününe kadar başvuru alınabilecek. Kabul edilen başvurular, 10 Nisan’da taraftarlara açıklanacak. Daha sonra yapılacak kura çekilişiyle, final maçını izleme şansını elde edecek futbolseverler belli olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya Berlin, Almanya berlin turu, Olimpiyat Stadı, Olimpiyat Stadı almanya, Olimpiyat Stadı berlin, Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi almanya, Şampiyonlar Ligi final, Şampiyonlar Ligi final bilet, Şampiyonlar Ligi final maçı, Şampiyonlar Ligi final ne zaman, Şampiyonlar Ligi maç bileti, Şampiyonlar Ligi Maçları, UEFA, UEFA Şampiyonlar Ligi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları