Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dev Deadpool heykeli Japonya’da görücüye çıktı

10 Mayıs, 2016 | 07:23

Deadpool heykeli Japonya

Marvel’in ünlü karakteri Deadpool’a ait dev heykel, filminin vizyona girmesine sayılı günler kala Japonya’da görücüye çıktı.

Japonya’da Deadpool hayranlığı bir üst seviyeyi çıktı. Japonlar, ünlü Marvel çizgi roman karakteri Deadpool’un dev heykelini yaptılar.

Komik sözler ve bozuk espri anlayışıyla diğer Marvel karakterlerinden bir hayli farklı olan Deadpool, çizgi romanlardaki başarısını beyaz perdeye de yansıtarak kısa sürede en çok sevilen süper kahramanı oldu.

Ryan Reynolds’un Deadpool olarak karşımıza çıktığı filmin yönetmen koltupğğunda Tim Miller oturuyor. Şubat 2016’da ülkemizde vizyona giren film, 1 Haziran’da Japonya’da sinemaseverlerle buluşacak.

Öyle ki; Deadpool, daha vizyona girmeden Japon halkının en sevdiği süper kahramanlardan biri oldu. Vurdumduymaz tavırlarıyla bilinen süper kahramana olan sevgisini biraz abartan Japonlar, Deadpool’a ait dev bir heykel yaptılar.

Yaklaşık 7 metre boyundaki heykel, özel bir kamyonette taşınıyor ve sergileneceği noktalara götürülüyor. Ülkenin birçok noktasına taşınması planlanan Deadpool heykeli, ilk olarak Osaka’da görücüye çıktı. Heykelin gelecek durakları ise sırasıyla Nagoya ve Tokyo…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Deadpool, Deadpool filmi, Deadpool marvel, Japonya, Japonya Deadpool, Osaka, Ryan Reynolds, Tokyo,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları