Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Detoks gurusu Jason Vale Marmaris’te

27 Haziran, 2009 | 11:01

jlLjSIujU15f Hazırladığı meyve-sebze sularıyla kendine özgü zayıflama programını oluşturan İngiliz detoks gurusu Jason Vale, bu yaz Marmaris’te olacak.

Her yıl Marmaris Bördübet’te Golden Key Otel’de uygulamalı olarak detoks yöntemini gösteren İngiliz detoks uzmanı Jason Vale bu sene de geleneğini bozmadı.

Vale, 6-13 Haziran tarihleri arasında Golden Key Otel’de 7 günde 3 buçuk kilo vermek isteyenlere detoks programı uyguladı.

Detoks üzerine bugüne kadar pek çok kitap da yazan Jason Vale, yaz boyunca Golden Key Otel’de detoks programları düzenleyecek.

Meyve/sebze sularıyla beslenmeye başlamadan önce günde iki-üç paket sigara, alkol ve bol miktarda abur cubur yiyecekler tüketen Vale, “Astımım ciddi bir noktadaydı, şişmandım. Artık sigara, içki ve abur cubur alışkanlığımdan kurtuldum. Astım, egzama ve aknelerimden de kurtuldum. Sedef hastalığım büyük ölçüde iyileşti” diyor.

Taze sebze ve meyve tüketmenin önemi konusunda bilinçlendirilecek olan katılımcılardan isteyenler için sigara ve alkol bırakma seansları da düzenleniyor. Bir hafta süren detoks programının ilk iki günü sadece meyve suyu tüketiliyor.

İki gün sonunda katı besinler de almaya başlayan katılımcılara, yoğun bir spor programı da uygulanıyor. (Sabah)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Detoks, Golden Key, Jason Vale, Marmaris, Marmaris Bördübet, Marmaris Otelleri, Sağlık Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları