Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü sahte fotoğraflara savaş açtı

22 Haziran, 2011 | 12:50

Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Korkmaz, internetteki sahte Denizli fotoğraflarına savaş açtıklarını ilan etti.

Mehmet Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamada konuyla ilgili şunları söyledi:

“Sanal âlemdeki sahte Denizli fotoğrafları, İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından mercek altına alındı. Denizli’ye ait olmayan fotoğrafların tek tek belirlenerek sitelerden kaldırılması için yalan ve yanlış tanıtıma adeta savaş ilan edildi. Denizli’nin turizm pastasından hakettiği payı alabilmesinin yolu, doğru tanıtım ve iyi hizmetten geçer.”

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Denizli fotoğrafları, Denizli İl Kültür, Denizli İl Kültür Turizm Müdürü, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Mehmet Korkmaz, Mehmet Korkmaz Denizli, sahte Denizli fotoğrafları, Turizm Müdürü,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları