Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de ünlüler geçidi

09 Nisan, 2010 | 19:32

Denizbank’ın çekimleri Maldivler‘de yapılan reklam serisinin sonuncusunda Erdal Özyağcılar ve Beyazıt Öztürk’e Işın Karaca, Sedef Avcı, Helin Avşar ve Kubat da eşlik etti.

Denizbank marka yüzleri Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’ın canlandırdığı “Cuma ve Robinson”un ıssız adadaki maceralarını anlatan reklam kampanyasının yeni filmlerinin çekimleri Maldivler’de tamamlandı.

Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin hayata geçirdiği reklamların yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yaptı.

Toplam 12 günde tamamlanan çekimlerde önceki kampanyanın başrol oyuncuları Erdal Özyağcılar ve Beyazıt Öztürk’e, bu kez Işın Karaca, Sedef Avcı, Helin Avşar ve Kubat eşlik etti.

Helin Avşar’ın banka müşterisini, Sedef Avcı’nın Erdal Özyağcılar’ın kızı Deniz’i ve Kubat’ın tarım danışmanını canlandırdığı çekimlerde Işın Karaca yerlilere özgü makyajıyla dikkat çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Adaları, Balayı cennetleri, Beyaz Denizbank Reklamları, Denizbank Maldivler Reklamları, Denizbank Reklamları, Erdal Özyağcılar Denizbank, Helin Avşar, Işın Karaca, Kubat, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler Yüzen Adalar, Maldivler’de balayı, Ömer Faruk Sorak, Sedef Avcı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları