Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Demircan’dan turizm açıklaması

23 Ağustos, 2013 | 14:51

Demircan'dan turizm açıklaması Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ilçenin kültür, sanat ve turizm merkezi olması için çalıştıklarını belirtti.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde yapılan oda başkanları toplantısına katılan Ahmet Misbah Demircan, açıklmalarda bulundu.

Beyoğlu’nun sadece bir eğlence merkezi olmadığını belirten Demircan, “Beyoğlu’nun kültür, sanat ve turizm merkezi olması için çalıştık. Sonuçta yeni açılan otellerle 5 bin yataktan 30 bin yatağa ulaşan bir kapasite yakaladık. Bu misafirlerimiz Beyoğlu’na günlük 22 milyon lira ekonomik değer kazandırıyor” dedi.

Beyoğlu’nda turizmin gelişmesiyle eski binaların ihya edildiğini de belirten Demircan, “Daha önce İstiklal Caddesi’ne gelen insanlar, Taksim’den Galatasaray Meydanı’na kadar yürüyor, ardından geri dönüyordu. Ancak şimdi Tünel’e, hatta Galata Meydanı’ndan Karaköy’e kadar ciddi bir insan sirkülasyonu var. Bunun oluşması için öncelikle köhnemiş binalarımızı yenileyerek buralara hayatın geri dönmesini sağladık. Ardından adeta işgal edilen bazı sokaklarımızın herkese açılmasını sağladık. Bu konuda çok sorunlar yaşadık. Ancak kazanan İstanbul oldu” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Misbah Demircan, Ahmet Misbah Demircan açıklama, Ahmet Misbah Demircan turizm, Beyoğlu Belediye Başkanı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, beyoğlu taksim, Galata Meydanı, Galatasaray Meydanı, kültür, sanat, Turizm Haberleri, turizm merkezi, turizm merkezi beyoğlu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları