Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Demi Harman ve sevgilisi romantik Sidney turunda

09 Ekim, 2014 | 08:07

Home and Away dizisi ile ünlenen Demi Harman ve sevgilisi, Avustralya’nın turizmdeki parlayan yüzü Sidney’de tatil yaparken görüntülendi.

“Dünyanın en yaşanılabilir şehri” listesinde her yıl zirvede yer alan Sidney, ünlü sahilleri ve eşsiz güzellikteki denizi ile yıldız isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Avustralyalı oyuncu, sevgilisi Alec Snow ile birlikte Sidney’de denizin ve güneşin tadını çıkarıyor. 21 yaşındaki Harman ve sevgilisi, Avustralya’yanın en ünlü plajlarından Coogee’de eğlence dolu saatler yaşadı.

Bir hayli mutlu oldukları gözlemlenen çift, şu sıralar yaz mevsiminin yaşandığı Avustralya’da bir süre daha tatillerine devam edecek.

Avustralya, kuzey yarım küre kış mevsimini yaşadığı dönemde yazı yaşadığı için en çok tercih edilen destinasyonlar arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alec Snow, Alec Snow Demi Harman, Avustralya, Avustralya haberleri, Avustralya tatili, Avustralya Turu, Demi Harman, Demi Harman Home and Away, Demi Harman kimdir, Demi Harman sidney, Home and Away, Sidney, Sidney Avustralya, Sidney tatili, Sidney Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları